2737
2739
عنوان

🍓🍋🍏۵غذاهای رژیمی🍇 🍍🍎

| مشاهده متن کامل بحث + 3226 بازدید | 578 پست
سلام عزیزم ممنون اره تقریبا داره هفت ماهش میشه  داشتم خوب وزن کم میکردم ولی متاسفانه یه چند وق ...

نی نی هم اره بزرگ شده خدارو شکر الان ی ۱۰روزی هست رفته تو ۷ ماه

وزن اولیه=74/500  70/500   ۶۷/400  ۶۸/600  

سلام شب همگی بخیر،حییف ......من چقدردیراینجارودیدم!!!!بیشترخانمای تاپیک هستین که!!کسی تاحالا درست کرده غذاهارو؟

هیچ وقت به گمان اینکه وقت داریدننشینید زیرادرعمل میبینید که همیشه وقت کم وکوتاه است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روند کاهشت خوب بوده والا منم عین تو اصلا انگیزه ندارم  نمیدونم چیکار کنم از خودم بدم میاد ی ادم ...

دور از جونت عزیزم 

من ۷۲ بشم دیگه غمی ندارم 

ولی یکم ارادتو بیشتر کن تا به وزن دلخواهت برسی 

یعنی الان رژیمو ول کردی ؟

2731
سلام عزیزم چطور اخه مربیت نتونسته کمکت کنه؟ من چند تا عکس دارم راجع به ورزشای ران برات میزارم امیدوا ...

مربی های به درد نخوری دارن، 

تازه من از اینستا ورزش پیدا میکنم انجام میدم دیدم داره ورزش های منو به شاگرداش میده فک کن اونا باهاشون لاغره دارند ورزش های منو انجام میدن بدبخت ها.

🙃وزن  شروع: 81 🤗وزن هفته دهم:69/900.            🔒⏳وزن هدف:69/100       (😬کمر 73/5 ➖با سن  108 ➖ران57/5➖  بازو30/5)
زهرا جون عزیزم یزحمت میکشی تاپیکت رو دوباره بزنی که فقط غذاها باشن. این مدت مزاحمت شدیم تاپیک بهم ری ...

سلام گلم ببخشید نت نداشتم باشه چشم میزنم  

شروع ۵۹▪▪۵۸🔓▪▪۵۷🔓▪▪۵۶🔓▪▪۵۵🔒▪▪۵۴🎯                    
2740