2737
2734
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240480 بازدید | 20088 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانومای عزیزمنم سه شنبه رفتم انومالی جفتم قدامیه نی نیم هم دختره

بسلامتی عزیزم.ntهم گفته بود دختر؟

راستی قدامی وخلفی چیا من اولین باره تو این تاپیک شنیدم

اللهم صل علی محمد وآل محمد
2731
بسلامتی عزیزم.ntهم گفته بود دختر؟ راستی قدامی وخلفی چیا من اولین باره تو این تاپیک شنیدم

قدامی یعنی اول جفت هس بعدجنین ولی خلفی اول جنین هس بعدجفت پشت جنینه توی خلفی حرکات زودتراحساس میشه توی قدامی ن اینه فرقشون

سلام عزيزم من اومدم مشهد زيارت امام رضا❤️ جاتون خالي، اونجا خوندمتون و يادتون كردم ❤️

گلم زيارت قبول انشالله صحيح و سالم و دست پر برگردي 

همراه بقيه براي منم دعا كن يكشنبه اكوي قلب دارم انشالله هيچ مشكلي نداشته باشه 

2740

بچه هامن استرس عجیبی گرفتم تواینستاهی داستان ایناییکه آب دورجنین کم شده وبچه روازدست دادن بود...واقعاچراآب دورجنین کم میشه؟من سعی میکنم روزی چندلیوان آبوبخورم توسونوگرافی ام بهم گفت مایعش نرماله امامواظبت کن ی وقت کم نشه چ کاری بایدکنیم ک کم نشه؟

بچه هامن استرس عجیبی گرفتم تواینستاهی داستان ایناییکه آب دورجنین کم شده وبچه روازدست دادن بود...واقع ...

دوستم به مسائل منفي فكر نكن انشالله هيچ كدوم از اين اتفاقا برامون نميفته العان بهترين دوران ماهاس بايد لذت ببريم كه بعدا پشيمون نشيم اين استرس ها براي بچه سمه سعي كن اصلا داستان و فيلم هايي كه ناراحتت ميكنه رو نبيني 

مطمعن باش اگه هميشه به چيز هاي خوب و مثبت فكر كني امواجش به سمته بچه ها ميره و براشون خيلي خوبه برعكسش هم همينطور نميدونم شما تو اطرافتون بچه ي استرسي ديديد يا نه 

ما يكي سمتون هست چون مادرش سر بارداري هم مشكلات زندگي و استرس زياد داشت بچه طفلك هم  اصلا ارامش  نداره اين رو كاملا از رفتارش ميشه فهميد 

خدا بزرگه هر چي رو بخواد همون ميشه انشالله كه هيج مشكلي براي ماماناي باردار پيش نياد 

سلام خوبین دوستان..من سه شنبه رفتم سونو شونزده هفته و سه روز بودم واس اینکه قبلا تقریبا تو اخرای پونزده سقط داشتم استرس داشتم و هم میخواسم بعد از سرکلاژ یه سونو انجام بدم خداروشکر همه چیز نینی خوب بود و جتسیت رو هم گفت دختر..حتی تو برگه نوشت به نظرتون قطعیه دیگه یا باز ممکنه هیجده هفته تغییر کنه؟؟

آراد

سلام گلم

مرسی از پیشنهادت ،شوهرم ازین اسم زیاد خوشش نمیاد من برا پسر اولم همینو درنظر داشتم که عوضش کردیم.

واقعا سخته اونم با آ، شاید با أ گذاشتیم هنوز بهش فکرنکردیم

انتخاب اسم واقعا سخته خیلییی😑

راستی من تو ان تی هم بهم گفت شبیه پسر هست با اطمینان نگفته بود ولی سه نفر از اطرافیانم هم تازگی پیش همین دکتر رفتن به دوتاشون گفته بود احتمالا دختر و سومی احتمالا پسر، هر سه درست دراومد. 

2706