2737
2734
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240494 بازدید | 20088 پست
عشق جون و فاطمه جون مرسی از احوالپرسیتون شکر خدا فاطمه سادات خوبه نه اکسیژن میگیره نه آنژیو داره هر ...

خيليييييي خوشحال شدم عزيزم كه حالش خوبهههه😍

ديگه خدارو شكر زود زود ميبريش خونه فسقلي رو 😍♥️

♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عشق جون و فاطمه جون مرسی از احوالپرسیتون شکر خدا فاطمه سادات خوبه نه اکسیژن میگیره نه آنژیو داره هر ...

ای جانم عزیزم آفرین به این دختر قوی 

ایشالا زود میبریش خونه

خیلی خوشحال میشم وقتی میبینم حالش روز به روز بهتر میشه یه جور امید هست برا همه ما 

ان شا الله به خوشی میگذره 

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
2728
من نمیدونم چرا چند روزه هر چی به زایمان نزدیک میشم میترسم 

ترس ک هس اما وقتی فک میکنی بعد این ۹ ماه میاد بغلت ترست میریزه😍😍😍😍😍من ک لحظه شماری میکنم

اللهم صل علی محمد وآل محمد

بچه ها اینجا کسی هست لیدی میل بخوره؟

من از دیروز میخورم خودم خریدم از داروخونه و روش نوشته روزی دو لیوان منم دیروز دو لیوان با شیر خوردم امروزم یکی حالا فردا ان شا الله میرم دکتر ازش میپرسم که یه وقت ضرر نداشته باشه سر خود میخورم

2738
بچه ها اینجا کسی هست لیدی میل بخوره؟ من از دیروز میخورم خودم خریدم از داروخونه و روش نوشته روزی دو ...

منم وزن زیاد نکردم.دیروز 32هفتم تموم شد کلا تا الان 6کیلو زیاد شدم ولی دکترم گفت وزنت خوبه منم دلم میخواد لیدی میل بخورم 

منم وزن زیاد نکردم.دیروز 32هفتم تموم شد کلا تا الان 6کیلو زیاد شدم ولی دکترم گفت وزنت خوبه منم دلم م ...

من برا وزن گیری بچه میخورم میگن خود مادرو چاق نمیکنه یه قوطی گرفتم تا اخر این ماه ان شا الله همینو میخورم بیشتر میترسم هرچند هی دلم میخاد خالی خالی  بخورم میگفتن طعمش بده ولی من دوست دارم مثل سرلاکه بچه اس طعم کاکائو شو گرفتم کاش واقعا وزن بچه رو بالا ببره حداقل سه کیلو بشه اکه خدا بخاد

عزیزم انشالله زودتر خوب میشه برات شیطونی میکنه خیلی دوست دارم ببینمش عکسشو میزاری اگه دوست داری خودت 

عریزم انشاالله به سلامت نی نی رو بیاری خونه دعا میکنم حالش خوب باشه 

ارامش و اسایش با توکل بر خدا 
من بيشتر نگرانم نيني زياد تپل نشه كه نتونم زايمان طبيعي بكنم. اين هفته سعي كردم غذاي چرب و شيرين نخو ...

منم مثا توام سعی میکنم کمتر بخورم میترسم از زایمان طبیعی  کی زایمانته انشاالله به سلامتی 

ارامش و اسایش با توکل بر خدا 
2706