2733
2734
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240476 بازدید | 20088 پست
عزيزم خيلي خوبه كه ميگردي من شوهرم استراحت مطلقم كرده نه بازار ميزاره برم نه عروسي نه عزا هيجا😅 او ...

بصورت محسوس ونامحسوس کنترلی پس😂

من ک ۵ماهم بود رفتم عروسی کلیم رقصیدم البته من خودم قبول دارم مراقبتام خ کم بود اما خب وقتی دوستام و بازارو میبینم یادم میره باردارم 

منوشما افراط وتفریطیم تعادل همیشه بهترینه👌👌

اللهم صل علی محمد وآل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانا خوبین من تازه اینجارو پیدا کردم. کی کم مونده به زایمانش؟  من زایمان دوممه یه دختر ...

سلام عزیزم زایمانتون طبیعیه یا سزارین؟

من اگه طبیعی بشم ک الهی بشه ۳ اردیبهشت زایمانمه

اللهم صل علی محمد وآل محمد
بصورت محسوس ونامحسوس کنترلی پس😂 من ک ۵ماهم بود رفتم عروسی کلیم رقصیدم البته من خودم قبول دارم مراق ...

من خودم عاشق فعاليت كردن و گشت و گذارم مخصوصا بازار 😅

اما خب نميشه رو حرف همسر جانم حرف بزنم اينجوري خيالش راحتره كه من تو خونه باشم تا بچه به دنيا بياد من هميشه به نظراتش احترام ميزارم چون دوسش دارم خيلي😊

♥️
2728
عزيزم خيلي خوبه كه ميگردي من شوهرم استراحت مطلقم كرده نه بازار ميزاره برم نه عروسي نه عزا هيجا😅 او ...

برعکس شوهر من، من برد عروسی راه دور میگه خطر رفع شده هیچیت نمیشه خیلی ریلکسه، منو ول کنی همش بازارم ولی الانا کمر نموند واسم زود خسته میشم، از ماه ۵ به بعد دیگه وا دادم خودمو ترسم ریخته انگار 

برعکس شوهر من، من برد عروسی راه دور میگه خطر رفع شده هیچیت نمیشه خیلی ریلکسه، منو ول کنی همش بازارم ...

چه خوب عزيزم فعاليت خيلي خوبه ولي سعي كن مواظب هم باشي زياد به خودت فشار نياري تعادلش رو نگه دار ايشالله كه به سلامت هممون زايمان كنيم😍

♥️
2740
بچه ها من ٢٨ هفته وزن ني ني ١٤٠٠ بود الان ميخوام ٣٥ هفتم كه تموم كرد برم سونو به نظرتون وزنش چقدر با ...

عشق جان منم ۲۸هفته وزن نی نی تو ۱۳۵۰گفتن ولی دنیا که اومد ۱۲۰۰ بود،سونو در واقع ترازو که نداره بر اساس یک سری پارامترها وزن میده ولی آن شا الله نی نیت الان بالای دو کیلو وزن داره

ان شا الله سلامت بغلش کنی.

عشق جان منم ۲۸هفته وزن نی نی تو ۱۳۵۰گفتن ولی دنیا که اومد ۱۲۰۰ بود،سونو در واقع ترازو که نداره بر اس ...

سلام عزيزممممم حال ني نيت چطوره😍

اره ميدونم سونو تقريبي ميگه دقيق نيست اما خواستم ببينم نرمالش تو ٣٥ هفته چقدره😊

♥️
بچه ها من ٢٨ هفته وزن ني ني ١٤٠٠ بود الان ميخوام ٣٥ هفتم كه تموم كرد برم سونو به نظرتون وزنش چقدر با ...

سلام سودابه جون خوبي ؟

دوست من تو ٣٥ هفته رفت وزن نيني٢٧٠٠ بود ٣٣٠٠ هم به دنيا اومد البته هفته٣٨ 

منم انشالله هفته ي ديگه ميرم سونو كه ٣٤ هفته ميشم

عشق جان منم ۲۸هفته وزن نی نی تو ۱۳۵۰گفتن ولی دنیا که اومد ۱۲۰۰ بود،سونو در واقع ترازو که نداره بر اس ...

عزيزم دختر گلت چطوره ؟؟ انشالله كه زود تپلي ميشه و مياد خونه از يه لحاظ خوبه كه انشالله سال تحويل مياد پيشتون😍

سلام سودابه جون خوبي ؟  دوست من تو ٣٥ هفته رفت وزن نيني٢٧٠٠ بود ٣٣٠٠ هم به دنيا اومد البته هفت ...

به سلامتي فاطمه جان ايشالله كه با خبراي خوب بياي 😍

من پنج شنبه ميرم سونو☺️

♥️
سلام عزيزممممم حال ني نيت چطوره😍 اره ميدونم سونو تقريبي ميگه دقيق نيست اما خواستم ببينم نرمالش تو ...

عشق جون و فاطمه جون مرسی از احوالپرسیتون

شکر خدا فاطمه سادات خوبه نه اکسیژن میگیره نه آنژیو داره هر سه ساعت هجده سی سی شیر میخوره البته از طریقه لوله،کم کم لوله رو بر میدارم و مستقیم با سرنگ بهش شیر میدن،از امروز وزن گیری برا دکتر مهمه،توکل به خدا دارم و امیدم به دعاهاتونه دوستان عزیز،ممنون که دعا میکنید،همگی ان شا الله سالم و سرحال و سر وقت نی نی هاتون رو بغل کنید

2706