2733
2739
عنوان

خانوما میاین بی زحمت ؟ واجبه

262 بازدید | 33 پست

دوستان من آمپول پروژسترون زدم ولی پری نشدم 

چند روز طول میکشه اثر کنه؟

با آن همه دلداده ، دلش بسته‌ی ما بود !ای من به فدای دل دیوانه پسندش ..    

میاد نگران نباش

اگه نیامد ینی نینی امده☺☺☺

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میاد نگران نباش اگه نیامد ینی نینی امده☺☺☺

😨😨😨😨😨

سونو دادم معلوم نمیشه تو سونو که حامله ام؟

نامزدم خودمم خدانکنه 😭

2738

من که بعد از یه هفته یا هشت روز پریود شدم 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

آخع بی بی چک زدم منفی بود ، دوبار منفی بود

کیستم دارم

کم کاری تیروئیدم دارم 

مگه میشه حامله باشم ، سه ماهه پری نمیشم

😨😨😨😨😨 سونو دادم معلوم نمیشه تو سونو که حامله ام؟ نامزدم خودمم خدانکنه 😭

استرس داری بخاطر همین نمیاد قرص اورژانسی هم خورده بودی؟ اگه آره اونم بی تاثیر نیست

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
استرس داری بخاطر همین نمیاد قرص اورژانسی هم خورده بودی؟ اگه آره اونم بی تاثیر نیست

نه قرص تخوردم چون دخول کامل نداریم که ببخشد🙈

نه قرص تخوردم چون دخول کامل نداریم که ببخشد🙈

دیگه این کارو نکن بدون کاندوم رابطه نداشته باشین اصصصصصصصصصصصلا

پیش آب سیزده درصد احتمال باروی داره 

😨😨😨😨😨 سونو دادم معلوم نمیشه تو سونو که حامله ام؟ نامزدم خودمم خدانکنه 😭

تو سونو تو این هفته های پایین دیده نمیشه

با ازمایش فقط معلوم میشه!

نامزد 🤤🤤🤤 یا عقد که محرم هستید؟؟؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706