2737
2739
عنوان

شوهر پنهان کار من....احساس شکست میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخ شید اگه این اتفاق برعکس بود و خواهر استارتر مطلقه بود وبعد ها عکس المل شوهرش و خانوادش چی بود چ ...

اگر اونا هم براي مطلقه بودن خواهرش عكس العمل نشون بدن نشونه بي فرهنگيشونه و فكر ميكنم كسيكه براي  همچين چيزي بخواد زندگي كسيو تلخ كنه بهونه براي تلخ كردن زياد خواهد داشت قابل زندگي كردن نيست

اصلا چرا بايد جيك و پوك زندگي خواهرشو براي ديگرا ن بريزه رو دايره

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
2728

لابد توقع داري مثلا بياد بگه نمره انضباطشونم چند بوده

يا با مادرشوهر خواهر شوهراشون چه مسائلي داشتن

اينا مسائل خصوصيه و اگر شوهر من انقدر بيپرده اسرار خانوادشو كه ربطي به من نداره فاش كنه من بيشتر ميترسم چون ميفهمم اهميتي براي حريم شخصي قائل نيست و اينكارو بامنم خواهد كرد

اگر اونا هم براي مطلقه بودن خواهرش عكس العمل نشون بدن نشونه بي فرهنگيشونه و فكر ميكنم كسيكه براي &nb ...

زن داداش جزو دیگران نیست من با طلاق و مطلقه بودن خواهر شوهره کار ندارم با پنهانکاری شوهره مخالفم شدید

زن داداش جزو دیگران نیست من با طلاق و مطلقه بودن خواهر شوهره کار ندارم با پنهانکاری شوهره مخالفم شدی ...

چرا هر خانواده اي يك سري مسائل خصوصي داشته در گذشته

اگر الان كه ايشون ازدواج كرده طلاق ميگرفت ميشد گفت پنهان كاري

اما مال وقتي بوده كه ايشون حضور نداشته و دليلي نداره تجربه هاي تلخ زندگي خواهراشو براي ايشون رو كنه واقعا با اين طرز تفكر مشكل دارم و اگر همسر من بياد شكست خواهرشو توي ده شسال قبل ازدواجمون رو كنه واقعا ازش نااميد ميشم كه براي حريم شخصي خانوادش ارزش قائل نيست و مطمئن باش همچين مردي تق به توق بخوره مشكلات زندگي خودشم ميبره اينور اونرو

2740
اگر اونا هم براي مطلقه بودن خواهرش عكس العمل نشون بدن نشونه بي فرهنگيشونه و فكر ميكنم كسيكه براي &nb ...

دیگران نیست که زنشه. بعدش هم آدم حس میکنه غریبه س که شوهرش ازش پنهون کاری میکنه 

ایشون به خاطر پنهنکاری شوهرشون ناراحتن

خب پنهان کنه. مسئله ای نبوده که بخواد داد بزنه به همه بگه که. اگر برا شوهر خانم این اتفاق افتاده بود و نمیگفت اون میشد پنهانکاری. شاید خانمایی که طلاق گرفتن نخوان کسی از موضوع خبر دار بشه

دیگران نیست که زنشه. بعدش هم آدم حس میکنه غریبه س که شوهرش ازش پنهون کاری میکنه 

عزيزم اين اتفاق زماني افتاده كه ايشون زنش نبوده و اصلا حضور نداشته يعني ميشه ديگران

اگر الان كه ازدواج كرده يكيشون طلاق بگيره و بهش نگن اره ميشه گفت غريبگي اما خيلي زشته اتفاقا كه بخواد تجربه هاي تلخ گذشته خواهراشو به ايشون بگه اينا جزو رازها هر خانواده اي هست شما خودتون راضي ميشيد برادر يا خواهراتون مثلا بيست سال پيش كاريك رده باشه كه اثرش كامل ازبين رفته باشه و بريد به شوهرتون بگيد؟؟ خواهر شوهراشون ازدواج كردن بچه هم دارن پس اثر طلاقشون مدتهاست ازبين رفته

من كه گفتم شخصا همسرم اين كارو كنه ازش نااميد ميشم

دوست من مطمئن باش مرديكه اسرار خانوادشو كه به مشا ربط نداره مياد براتون ميريزه رو دايره مسائل زندگي خودتونم دهن بهد هن تو خانوادش ميچرخه شك نكن

من دلم از این میسوزه که مادر شوهرم همش برای خانواده من به من تیکه مینداخت و فضولی میکرد...تو تحقیقات محلی هم نگفتن اینا رو...طلاق جرم نیست من میگم چرا شوهرم پنهان کاری کرده...چرا مادر شوهرم به ما نگفته بود خودش ریز به ریز زندگی مارو در آورده بود...پدرم حساسه روی دروع وپنهان کاری...مادر شوهرم هنش منو اذیت میکرد بهم میگفت ما اومدیم تحقیقات در مورد شما اینو گفتن اونو گفتن یه عیب پیدا کرد تا جا داشت بهم تیکه انداخت

مهیا و صدرای من زودتر بیاین توی دلم..... مامانی عاشقتونه....من مطئنم با قانون جذب میتونم مامانتون بشم. عزیزی که امضامو خوندیم ممنون میشم برای اینکه این دو تا وروجک زودتر بیان صلوات بفرستی😍😍😍😍😘😘
عزيزم اين اتفاق زماني افتاده كه ايشون زنش نبوده و اصلا حضور نداشته يعني ميشه ديگران اگر الان كه ازد ...

حالا از شانس خوب یا بدشون دختر عموم که ما باهاشون در ارتباط نبودیم تو کوچه مادر شوهرم اینا خونشونه اون به خواهرم و مادرم در موردشون گفت حالا اونا ناراحتن که ما باید از اینو اون بفهمیم   در صورتیکه خودم چند وقت قبل از اونا متوجه شدم

مهیا و صدرای من زودتر بیاین توی دلم..... مامانی عاشقتونه....من مطئنم با قانون جذب میتونم مامانتون بشم. عزیزی که امضامو خوندیم ممنون میشم برای اینکه این دو تا وروجک زودتر بیان صلوات بفرستی😍😍😍😍😘😘

وااااا چه حرفایی شایدخواهرشرت دوس نداشته بدونی تو زندگیش شکست خورده شما باشوهرت زندگی میکنی نه باخواهرشوهرت جداشده ک جداشده چ ربطی داره شمام اگه شوهرتودوس داشته باشی پاپی نمیشی

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم