2737
2739

سلام . من ۲ ساله ازدواج کردم . ۳ تا خواهر شوهر دارم. بعد یک سال زندگی مشترک متوجه شدم خواهر شوهر بزرگتر من که الان ازدواج کرده و بچه ۳ ساله داره قبلا ازدواج کرده بوده و بعد ۲ سال زندگی مشترک جدا شده بود. و الان متوجه شدم خواهرشوهر دومیمم قبلا بعد دو ماه عقد جدا شده بوده.

جالب تر اینه که هیچ کدومشونم شوهرم بهم نگفته . اوایل عقدمون از حرفهای ضد و نقیض مادرشوهر و دایی شوهرم کمی شک کردم وقتی به شوهرم گفتم خیلی حرفه ای انکار کرده و من فکر کردم خودم بد متوجه شدم. الان به حدی شک کردم و نمیدونم دارم با چه کسی زندگی میکنم. من برای ازدواج خودم دوست نداشتم با خانواده ای که درش طلاق وجود داشته ازدواج کنم. چه برسه به اینکه دو تا طلاقو ازت پنهان کنن.

الان فقط مادرم و خواهرم از طلاق خواهرشوهر بزرگم باخبرند اونم فکر میکنن نامزد بوده ولی از مطلقه بودن خواهر شوهر دومییم خبری نداره. ببخشید که زیاد شده. ممنونم که همشو خوندین . لطفا راهنماییم کنید...حرصم از مادر شوهرم در میاد که همش بعم تیکه مینداخت .میگم چرا موقع خواستکاری نگفتن ....میترسم پدرم متوجه بشه و آبروریزی بشه

مهیا و صدرای من زودتر بیاین توی دلم..... مامانی عاشقتونه....من مطئنم با قانون جذب میتونم مامانتون بشم. عزیزی که امضامو خوندیم ممنون میشم برای اینکه این دو تا وروجک زودتر بیان صلوات بفرستی😍😍😍😍😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زندگی شخصی خودشونه دلشون نخواسته به شما بگن باعث سرشکستگیشون بوده 😐 اگه واست مهم بود باید همون اول میگفتی من دوست ندارم با خانواده ای وصلت کنم که توشون طلاق باشه اینو گفتی و باز پیچوندنت؟

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

زیاد خودتو ناراحت نکن طلاق عادی شده الان هر کی تو خونه یه نفر مطلقه داره

ولی به روی شوهرت حتما بیار میدونی فکر نکن نفهمیدی به ریشت بخندن

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...

ببخشيد به شما چه ربطي داره تو زندگي خواهرشوهرات چه خبر بوده

حتي گذشته شوهرتم به خودش مربوطه تو با حالش داري ازدواج ميكني وبراساس حالش بايد تصميم بگيري

هيچ دليل نداشته اين موضوع رو به شما بگن كه قطعا موضوع ناراحت كننده اي هست براشون

به جاي اين عذر ميخوام فضولي ها به شوهرت و زندگيت بچسب و يك كاري نكن كه بگه اين زنه كه به من شك كرد بزار شكشو عملي كنم

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
2740

اینکه شوهرت نگفته خوب نیست پنهان کارش

اما مگه طلاق ابروریزیه؟ اصلا طلاق یه شخص به بقیه چه ربطی داره؟ به خونوادت مربوط نمیشه که بخواد ابروریزی بشه

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  

وا باید تو خاستگاری میگفتم دوتادختر مطلقه داریم😑😑😑😑😑

چیکار ب اونا داری اخه😥

چند روزی اسمان نزدیک است...لحظه ها را دریاب...سلامتی همه مریضا و برادرم صلوات😍