2737
2734
عنوان

وزن جنین ۳۸ هفته و دو روز

| مشاهده متن کامل بحث + 68078 بازدید | 43 پست
ببخشیدعزیزم ولی با این چیزایی که شما میخوری برای تپل شدن بچه داری کاری میکنی که هم بچه سرد مزاج بشه ...

اخه میگن گرمی که بخورم بچه بعد از تولد زردی میگیره. دکترم میگه عرق کاسنی بخور. هر شب میخورم. البته حلیم و عسل و چایی با خرما و گردم هم میخورما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه میگن گرمی که بخورم بچه بعد از تولد زردی میگیره. دکترم میگه عرق کاسنی بخور. هر شب میخورم. البته ح ...

اون چیزی که باعث زردی بچه میشه صفرای زیاده این خوراکی هایی گه من گفتم طبع دموی دارن. خوردن تخمه و پفک و چیزای خیلی گرم و خشک زردی میاره. اگر میخوای زردی نگیره اب سیب تازه بخور

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
اون چیزی که باعث زردی بچه میشه صفرای زیاده این خوراکی هایی گه من گفتم طبع دموی دارن. خوردن تخمه و پف ...

مرسی از مهربونیت و راهنماییت . ولی من نگفتم هله هوله میخورم. از اولم از این چیزا نمیخوردم و دوس ندارم. آجیل و خرما و گردو و لیدی میل و حلیم و عدسی و این چیزا میخورم. تخمه که تا حالا لب نزدم. اصلا کدوم نوشته من توش اون چیزایی رو نوشتم که طبع سرد داره. فقط عرق کاسنی میخورم همین😊😊😊😊

2728
مرسی از مهربونیت و راهنماییت . ولی من نگفتم هله هوله میخورم. از اولم از این چیزا نمیخوردم و دوس ندار ...

خوردن خیلی زیاد آجیل از عوامل زردی هست.  در مورد طبع سردم چون گفتین بستنی و دلستر زیاد میخورین اینطور گفتم عزیزم. فقط خواستم دوستانه کمک کرده باشم.و اینو از استادمون شنیده بودم که بچه گرم مزاج درشن به دنیا نمیاد. انشاالله به سلامتی و خوبی زایمان کنی خانمی 

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
مرسی از مهربونیت و راهنماییت . ولی من نگفتم هله هوله میخورم. از اولم از این چیزا نمیخوردم و دوس ندار ...

آجیل به خصوص پسته خیلی گرمه هفته های آخر نخور که به شدت زردی میاره گلم. اما بادام خوبه

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
2738
آجیل به خصوص پسته خیلی گرمه هفته های آخر نخور که به شدت زردی میاره گلم. اما بادام خوبه

وای خدا . من اصلا نمیدونستم بیشتر پسته و بادوم هندی میخورم . مرسی که بهم گفتی

سلام.  پودر سنجد رو با شیر بخور. لوبیا چشم بلبلی. سویق کامل. مرغ کبابی. بادام. اب سیب و کاهو ز ...

مرسی از راهنماییت دوست مهربونم. ان شاالله که شنبه زایمان کردم بعدا زیر همین پست وزن دخترم رو مینویسم.