2733
2739
عنوان

وزن جنین ۳۸ هفته و دو روز

68078 بازدید | 43 پست

سلام دوستان .من ف۸ هفته و دو روزمه . امروز رفتم سونو گفت وزن بچه ۳۳۵۸ گرمه . هفت روز دیگه هم اگه خدا بخواد زایمانمه. چیکار کنم جوجه ام تپلی بشه. جز بستنی و دلستر و لیدی میل و آجیل. همه اینا رو میخورم تازه این شده. سوال دومم اینه که کسی میدونه تا زایمانم که هفت روز دیگه اس چتد کیلو میشه؟

برای چی تپل بشه حالا ؟ وقتی دنیا اومد زود وزن میگیره 

پسر من ۳۸ هفته و چهار روز دنیا اومد ۲۹۰۰ بود . طبیعی بود زایمانم خیلی اذیت نشدم . از این جهت دوست داشتم که وزنش کم باشه 😁

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان ماشالله خوبه سزاريني؟ من شنيدم ماكاروني و سيب زميني هم خوبه واسه وزن گيري جنين

بله سزارینم. بخدا خسته شدم همش غذا میخورم. بچه یکم جون بگیره. فک کنم از فکر و خیال مشکلات زندگیه  و استرس خیلی چیزا رو  دارم وزن نمیگیره. امکان نداره کسی ببینتم نگه شیکمت کوچیکه. اتباقا امروزم تو سونو بهم گفتن. کلی دلم گرفت. با اینکه قبل بارداریم ۸۸ کیلو بودم و تو بارداریم ۲۰ کیلو اضافه کردم بازم بچه ام اونقدری که باید وزن نگرفت

برای چی تپل بشه حالا ؟ وقتی دنیا اومد زود وزن میگیره  پسر من ۳۸ هفته و چهار روز دنیا اوم ...

عزیزم من خودم رشته ام مامایبه .و تو بخش نوزادان هم کار کردم.  تجربه مامانایی مثل شما بیشتره تا من که بخوام بدونم چیکار باید بکنم برا وزن گیری. همه اون چیزایی که میگین رو میدونم. خوب هر کسی یه سلیقه ای داره. بچه بهتره بالای ۳۵۰۰ باشه .چون همینجوریش ۱۰ روز اول وزن کم میکنه.  منم که سزارینم. مشکلی نیست. ولی کلا هر چی تلاش میکنم فقط خودم چاق میشم نه بچه. 

بله سزارینم. بخدا خسته شدم همش غذا میخورم. بچه یکم جون بگیره. فک کنم از فکر و خیال مشکلات زندگیه &nb ...

با اوصافی که شما گفتی حتما اندازه شکمت از بارداری من بیشتره . من زایمان کرده بودم فرداش میخواستم مرخص شم پرستارا میگفتن مگه تو برا زایمان اومده بودی 🤔🤔

2738

وا وزنش که خوبه مگه رستم میخوای بزایی آخه؟؟؟؟؟؟؟؟

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
بله سزارینم. بخدا خسته شدم همش غذا میخورم. بچه یکم جون بگیره. فک کنم از فکر و خیال مشکلات زندگیه &nb ...

یا موسی بن جعفر. نمیترسی مریض بشی؟؟؟؟

آخه بچه چاق چه حسنی داره؟؟؟؟؟

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
عزیزم من خودم رشته ام مامایبه .و تو بخش نوزادان هم کار کردم.  تجربه مامانایی مثل شما بیشتره تا ...

حرص وزنشو نخور عزیز . مطمئن باش بعد تولد زود وزن میگیره . همین پسر من که ۲۹۰۰ بود ، شب دو ماهگیش ۶ کیلو بود دقیق . تو ۲۲ ماهگی هم ۱۷ کیلو بود ! اندازه بچه چهار پنج ساله . 

وا وزنش که خوبه مگه رستم میخوای بزایی آخه؟؟؟؟؟؟؟؟

😁😀😀😆😆😆😆آخه اگه بدونی مادر شوهرم چه تیکه هایی بارم میکنه. همشم میگه بچه های من تپل بودن . شوهرم ۵ کیلو بدنیا اومد

یا موسی بن جعفر. نمیترسی مریض بشی؟؟؟؟ آخه بچه چاق چه حسنی داره؟؟؟؟؟

تو رو خدا نصیحت نکنین هربار تاپیک وزن میبینم همه نصیحت میکنن. من همه آزمایشام خوبه خودم اوکی ام. فقط ازتون میخوام یه راهنمایی کنین که تپل بشه. خوب دوس دارم دیگه😭😭😭😭😢😢😢😢

2706