2733
2734
عنوان

شما شوهراتون...

318 بازدید | 12 پست

شما وقتی یه هفته میربد جایی مسافرت یا خونه مادرتون موقع برگشت یه خونتون که شوهرتون میاد دتبالتون موقع اومدن دیر میاد دنبالتون؟؟یا شده هی بهانه بیاره برا اینکه دیرتربیاد دنبالتون؟؟

خدایا شکرت تنهام نزار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه برعکسیم هی من عقب میندازم اون غر میزنه

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
2731
2740

نه بابا یهو میاد مثلا سورپریزم  میکنه خیر سرم 😁

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗

بچه ها اونایی که میگید بدونه شوهرتون اصلا نمیرین جایی بمونید...خونه مادراتون احتمالا نزدیکه خونه خودتونه اره؟راه دور ازدواج نکردین؟من راه دورم واسه همین هر چند ماه یه بار میرم یه هفته خونه مامانم هستم

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤