2737
2739

سلام دوستان مهربونم کامنت بزارید تا برای حاجت رواییتون سوره حمد بخونم

ممنون میشم اگر تونستید برای سلامتی کامل پدرم دعا کنید آی سی یو بستری هستن

شفای دخترم زینب لطفا و سلامتیه توراهیم 

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...

برای من هیچی فایده نداره هیچی

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شیدا 

التماس شفا 

برای پدرتون آیت الکرسی میخونم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

برای کنکور برام دعا کن که رشته مورد علاقم قبول شم... ممنون

خدایا تو بساز توبسازی قشنگه...! ️ 🦋🌈      خدا ما رو عمیقا دوست داره از هر عمیقی عمیق تر❤️...                        یه تاج معمولا سنگینه 👑 پس فراموش نکن که تو یه ملکه ای! ️ ✌😁💙😎

ان شاء الله هرچه سریعتر به سلامتی بیان خونه

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2740

خدا شفاشون بده

برای قبولی من تو دانشگاه کرمان دعا کن لطفا

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...
خدا همیشه به موقع میرسه

وقتی سنم بره بالا چه فایده داره 

خواهراش همینجوریشم نمیخاستنم 

یساله رفته 

هر چی چله گرفتم 

نذر 

ختم 

حتی دعا 

ساب 

هیچکدوم تاثیر. نداشت 

برنمیگرده(:

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
2706