2737
2734
عنوان

خانمای باردار لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 41 پست

۳ ماه اول من درد پریود داشتم دکتر میگفت طبیعی. نگران نباش

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همش طبیعی هس. اتفاقا خوشحال باش که این حالت ها و دردها رو داری چون نشونه خوبیه. نشونه اینه که بارداری ت با موفقیت داره پیش میره. فقط اگه خدای نکرده لک بینی یا خونریزی خفیف داشتی حتما برو دکتر تا شیاف یا قرص بده. با استراحت مطلق خوب میشی. 

درد زیر شکم یعنی رحم ت داره بزرگ میشه. کمردرد هم یعنی لگن ت داره جا باز میکنه برای یه بارداری عالی. 

فرشته کوچولوم، دختر نازم خوش اومدی به زندگیم😍
2728
ان شاالله باردار باشی.ولی من قبل از آزمایش علائم زیادی نداشتم چند روزه این علائم اومده سراغم.برعکس م ...

مرسی فداتشم😘من هرماه کلی علائم و تاخیر داشتم ولی این ماه نه سینم بزرگ شد نه چیزای دیگه

فقط کمرم و بعضی وقتا دلم و یهویی شدیدا گرمم میشه و سریع معمولی میشم

نیازمند معجزه
2740
مرسی فداتشم😘من هرماه کلی علائم و تاخیر داشتم ولی این ماه نه سینم بزرگ شد نه چیزای دیگه فقط کمرم و ...

منم اتفاقا یهو گر میگرفتم و گرمم میشد.خدا کنه باردار باشی

منم اتفاقا یهو گر میگرفتم و گرمم میشد.خدا کنه باردار باشی

وای تروخدا دعام کن

این ماه اصلا مثل ماه های قبل نیستم ک صدتا علائم داشتم

حتی سینه هام هرماه بزرگ و سنکین میشد این ماه اصلا

فقط یه کوچولو درد داره اونم گاهی اوقات

نیازمند معجزه
وای تروخدا دعام کن این ماه اصلا مثل ماه های قبل نیستم ک صدتا علائم داشتم حتی سینه هام هرماه بزرگ و ...

من سینه هام دردناک بود بدنم جوش میزد و گرمم میشد گرگرفتگی داشتم.دیگه هیچی.اصلا به فکر بارواری نبودم تا اینکه ۵ تا بی بی چک هرروز زدم همه مثبت شدن بعدش رفتم آزمایش.صبر کن تا موعدت اگه نشدی بی بی چک بزن.خدا بزرگه عزیزم

2706