2733
2739
عنوان

بچه چهار ساله ام!

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 28 پست
وای درکت میکنم استارتر منم یه پسر سه ساله دارم هر روز میگه بریم پارک اینجام غریبم هیچ جا ندارم عیر ...

اون روز توی پارک یه خانمی یه بچه سه ساله داشت و یه بچه شش ماه که خودش تنها با بچه ها اومده بود پارک یهو بچه سه ساله گفت جیش دارم موندم بیچاره مادره، باید چطور با اینکه اون یکی بغلشه بره دسشویی!!!

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای جدی? اخه توی پارک هم میره دنبال بچه های بزرگتر از خودش! و د بدوووو...نمیشه دنبالش کرد!

لازم نیست شما پابه پاش بدویی

من که دورادور مواظبشم میذارم‌خودش تو پارک بازی کنه

فقط پارکی رو انتخاب میکنم که از خیابون فاصله داشته بلشه که ندوئه تو خیابون

پسر منم میره سراغ بزرگتر از خودش برا بازی من سعی میکنم تا وقتی کار هطرناکی نکرده مداخله ای در بازیش نکنم

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚

خانما  بچه هارو از چه سالی میشه بردباشگاه

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
2728
لازم نیست شما پابه پاش بدویی من که دورادور مواظبشم میذارم‌خودش تو پارک بازی کنه فقط پارکی رو انتخا ...

پارک شلوغه یهو وسط اسباب بازی ها گمش می کنم برای همین دنبالشم. مگر اینکه پارکم رو عوض کنم. 

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
خانما  بچه هارو از چه سالی میشه بردباشگاه

من ۳ سالش تموم شده بود بردمش ژیمناستیک براش زود بود به حرف مربی گوش نمیداد

گفتن ۴ سالش تموم شد بیارش

2738
من ۳ سالش تموم شده بود بردمش ژیمناستیک براش زود بود به حرف مربی گوش نمیداد گفتن ۴ سالش تموم شد بیار ...

مرسی .پسر منم ۴/۵هست گفتم ببرم شوهرم میگه فکر نکنم زیر ۵ سال قبول کنن

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
پارک شلوغه یهو وسط اسباب بازی ها گمش می کنم برای همین دنبالشم. مگر اینکه پارکم رو عوض کنم. 

آره عزیزم یه پارک مناسب انتخاب کن که راحت بتونی به بازیش نظارت کنی

هم خودتون اونطور راحتی هم‌خودش مستقل بازی میکنه

مرسی .پسر منم ۴/۵هست گفتم ببرم شوهرم میگه فکر نکنم زیر ۵ سال قبول کنن

به من گفتن ۴.بچه هایی بودن که ۴ سالشون بود و اومده بودن ژیمناستیک ولی من دقت کردم بیشتر بازیگوشی میکردن تا ورزش😆😆

به من گفتن ۴.بچه هایی بودن که ۴ سالشون بود و اومده بودن ژیمناستیک ولی من دقت کردم بیشتر بازیگوشی میک ...

😅منم فقط میخوام ببرمش تا واسش عادی بشه اخه خیلی وابسته منه

😅منم فقط میخوام ببرمش تا واسش عادی بشه اخه خیلی وابسته منه

آره به اون منظور خوبه یاد میگیره با بچه ها باشه