2703
2553
عنوان

بچه چهار ساله ام!

342 بازدید | 28 پست

سلام مامانا، من پسرم توی چهار سال هست، بچه ام خیلی انرژیش زیاده ، همش دوست داره با بچه ها بازی کنه! منم توی شهر غریبم نمی تونم رفت و امد خانوادگی داشته باشم بخاطر امنیت و...، یه روز در میون می برمش پارک ،ولی بازم اون روزی که نمیره پارک که با بچه ها بازی کنه غر غرو هست من چطوری مشغولش کنم? 

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم به شخصه شخصیت مستقلی دارم، بچگیم هم یه گوشه میرفتم با عروسکهام بازی می کردم. نه اینکه نخوام با دیگران بازی کنما، اما پسرم وحشتناک دوست داره دنبال این و اون بدوده! 

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
2456
یه بچه دیگه بیار از صبح تا شب تو سر و کله هم میزنن دیگه هیچ وقت ح صلش سر نمیره

فدات شم من شرایطش رو اصلا ندارم برای یکی دیگه.

بدارش مهد پسر منم همینطوره انرژیش خیلی زیاده ۳ سال و ۵ ماهشه چند روزه صبح ها نیذارنش مهد عااااالی ...

راحت کنار اومد با مهد؟

منم از این هفته میزارمش خیلی استرس دارم.۴ سالشه

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
بدارش مهد پسر منم همینطوره انرژیش خیلی زیاده ۳ سال و ۵ ماهشه چند روزه صبح ها میذارمش مهد عااااالی ...

اکی ، خودم هم با مهد موافقم اما شوهرم می گه زوده! 

2714
منم تو این مرحله هستم😖

خیلی خسته کننده هست ، خدا به ما مادرها صبر بده

وای درکت میکنم استارتر

منم یه پسر سه ساله دارم هر روز میگه بریم پارک

اینجام غریبم هیچ جا ندارم عیر پارک ببرمش... دیگه بعضی وقتا خسته میشم یا باید تو خونه همش باهاش بازی کنم یا ببرمش بیرون

بعضی وقتا ب سرم میزنه یه بچه دیگه بیارم باهاش سرگرم شه ولی میترسم دست تنها از پسش برنیام

یک روز درمیان هم پارک به نظرم کمه برای بچه ای که پرانرژیه

الان هوا خنک شده صبح ها هم‌میتونی ببریش پارک 

ما قبل از اینکه بره نهد هم صبح هم عصر میبدیمش پارک بازم راضی نبود

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
یک روز درمیان هم پارک به نظرم کمه برای بچه ای که پرانرژیه الان هوا خنک شده صبح ها هم‌میتونی ببریش پ ...

وای جدی? اخه توی پارک هم میره دنبال بچه های بزرگتر از خودش! و د بدوووو...نمیشه دنبالش کرد!

راحت کنار اومد با مهد؟ منم از این هفته میزارمش خیلی استرس دارم.۴ سالشه

آره خیلی راحت کنار اومد

از ۱ هفته قبل شروع کردم به تعریف از مهد و اینکه با بچه ها بازی میکنه و بچه های بزرگ‌میرن مهد و این حرفا

بعد روز اول گذاشتمش شمارمو گرفتن گفتن اگه طاقتش نگرفت زنگ میزنیم بیا.ولی خداروشکر مهد رو دوست داشت و تمامِ تایم رو مهد موند

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
2706