2737
2739
عنوان

همین شده ۸۰۰۰ تومن

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخرید 

رفته مغازه خودش برداشته. دو سال و هفت ماهشه.میگم باز از پفک و چیپس بهتره

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2742

خودت اجیل درجه یک بخر میکس کن ارزونتر در میاد تقریبا نصف من میخرم دخترم فقط دوتا پستشو میخوره بقیشو حروم میکنه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
بگو هر ۱۲ ساعت یدونه ازشون بخوره 

واییییی از دست تو 😅😅😅

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

گوجه م امروز ۶تومن بود😥

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
2738
خودت اجیل درجه یک بخر میکس کن ارزونتر در میاد تقریبا نصف من میخرم دخترم فقط دوتا پستشو میخوره بقیشو ...

اینم دقیقا همینطوره.فقط چشاش گرسنه است انگار

خودت اجیل درجه یک بخر میکس کن ارزونتر در میاد تقریبا نصف من میخرم دخترم فقط دوتا پستشو میخوره بقیشو ...

مشکل اینجاست که بچه ها بازاری ها رو می پسندن

حالا خودمون بگیریم خونه داشته باشیم لب نمی زنن😕😕😕

خوب نخرید چیز ضروری که نیست

چرا نخوریم آخه؟؟؟؟دخترم میوه و غذا كم میخوره،عاشق آجیله...

سخته بهترین باغ های پسته تو مملكتت باشه و به بچه ات كه كم خونی هم داره نتونی بدی بخوره!!!!

منم میخام😣

بازش نمیکنم. حیفه😅😅😅بزار گرونتر بشه بفروشمش

2706