2733
2734
عنوان

همین شده ۸۰۰۰ تومن

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 42 پست
چرا نخوریم آخه؟؟؟؟دخترم میوه و غذا كم میخوره،عاشق آجیله... سخته بهترین باغ های پسته تو مملكتت باشه ...

واقعا گل گفتی.من نخورم بچه ام چی. تو سن رشده نمیشه از همه چی محرومش کرد.مملکت به این فراوونی واقعا خاک بر سرشون بلانسبت

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
مشکل اینجاست که بچه ها بازاری ها رو می پسندن حالا خودمون بگیریم خونه داشته باشیم لب نمی زنن😕😕😕

شور بخر بزار رو میز میخوره دختر من عاشق اجیله چند روز یک بار یک کوچولو پسته و بادوم بهش میدم برای مغزشون عالیه

اما گرونه😳😳

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان رفتم معازه دعوا کردم و اومدم هیچی به قیمته رو نیست دیگه

دقیقا همه دارن سواستفاده می کنن 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2731
مشکل اینجاست که بچه ها بازاری ها رو می پسندن حالا خودمون بگیریم خونه داشته باشیم لب نمی زنن😕😕😕

اره توو فریزر کلی اجیل باشه.بسته بندی رو انگار ترجیح میدن

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
وقتی بچه خواهش میکنه آدم مجبوره بخره

برای بچه فرهنگ سازی کنید هرچی میبینه نباید پا فشاری کنه اصلا نه بحث این خوراکی باشه بچه رفتارش رو به پر توقع ای میره بخدا دختر من دوتا بچه اش رو طوری بار آورده که به هیچ عنوان چیزی رو از رو اجبار خودشان در مغازه تقاضا نمیکنند برای آینده شان هم ای رفتار خوبه 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
چرا نخوریم آخه؟؟؟؟دخترم میوه و غذا كم میخوره،عاشق آجیله... سخته بهترین باغ های پسته تو مملكتت باشه ...

واقعا؟؟همشو صادر کنن پول کنن ببرن جای دیگه خرج کنن فردا بچه ادم با بدن پوک بزرگ بشه همش مریض کم هوش

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2740
خودش تنهایی رفته ؟؟؟پسر منم دوسال هفت ماهس اصلا بلد نیس بامنم که همراهه همش میپره وسط خیابون میترسم

نه باباش رفته خودش برداشته.به خدا یه خورده هله هوله با یه پنیر خریده میگه سی تومن شده

نه باباش رفته خودش برداشته.به خدا یه خورده هله هوله با یه پنیر خریده میگه سی تومن شده

اها ....اره بخدا قبلا با دوتومن کلی تخمه میدادن الان یه مشت برداری میشه 6تومن خیلی شرایط بدی شده