2737
2734

توی یه خونواده ضعیف دنیا اومدم .اما مادرم کار کرد و خونه و مال بعدشم از بابام با کلک و حقه امصا طلاق گرفت یهو بابای ساده م گفت مادرتون میگه طلاق گرفته از من.اونم تو ۵۸سالگی.بعد ازدواج کردم بچم مادرزاد دوتا کیست تو گوشاش داشت تا۳سالگی راه نمیرفت و کلی دکتر و...تا راه رفت ولی میلنگه..گوشاشم عمل کردیم..بعد تو ۳سالگی پسر دادیم فهمیدم به بچم تجاوز کرده من تشنج خودکشی حمله های عصبی تا۶سال روزی ۸تا قرص ارامبخش حافضمو و کمی تکلمو از دست دادم و هنوز بعد ۱۲سال شبا با ارامبخش میخوابم و قرص حمله هام همیشه همرامه..تا اومدم کمر راست کنم فهمیدم زنداداشم و شوهرم باهام رابطه دارن و ...الان ۲سال از این موصوع میگزره ...تو این ۱۰سال ۲بار ای ویاف کردم و یبار ای یو ای حامله نشدم ...یبتر طبیعی حامله شدم بعد پسرم که قلب بچه وایساد و کورتاژ...

ووو امشب فهمیدم جاریم بعد ۵سال و خواهر شولرم بعد ۱۰ سال طبیعی بتردار شدن...وهمه میدونستن به جز من...ینی فک کردن من چشمشون میزنم..

خیلی دلم شکست  ...تا الان دارم گریه میکنم..

کسی میشناسید از من بدبختتر؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

الان بچه رو بیخیال شو خودتو و زندگیتو بساز 

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"