2737
2739

حس میکنم همسرم بهم توجه نمیکنه.. شایدم لوس شدم.. چندوقته دلم توجه بیشتر میخواد.. بغض گلومو گرفته از صب.. دیگه الان با صدای نوحه و دسته ترکید 😭😭😭

مهربونا .. ممنون میشم برای سلامتی بابای عزیزم یه حمد شفا مهمونش کنین🙏😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😥😥😥😥دارم همینجوری گریه میکنم تو اتاق برا خودم.. همسرمم تو حال خوابیده..خودمو زدم به قهر از صب.. اومد کلی بوسم کرد و بغل که من دوست دارم و.. ولی اصلا بهم نچسبید.. دلم توجه بدون التماس میخواد..نه اینکه قهر کنم بیاد بغلم کنه.. 

مهربونا .. ممنون میشم برای سلامتی بابای عزیزم یه حمد شفا مهمونش کنین🙏😢

خیلی زیاد منم همینجوری بودم‌بعد تازه قاطی میکردم‌با دعوا و دادو بیداد میگفتم اینارو اصن انگار دائم الپریود شده بودم😂😂😂 درست میشه آقاایون‌باید درک‌کنن که نمیکنن

پسرم دنیامه❤❤❤❤
2738

دقیقا انکار من ۸ ماهه توو دوران‌پریود گیر کردم‌تمام حالتای پریودی رو‌دارم بی عصاب حساس خسته

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد