2726

حس میکنم همسرم بهم توجه نمیکنه.. شایدم لوس شدم.. چندوقته دلم توجه بیشتر میخواد.. بغض گلومو گرفته از صب.. دیگه الان با صدای نوحه و دسته ترکید 😭😭😭

مهربونا .. ممنون میشم برای سلامتی بابای عزیزم یه حمد شفا مهمونش کنین🙏😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😥😥😥😥دارم همینجوری گریه میکنم تو اتاق برا خودم.. همسرمم تو حال خوابیده..خودمو زدم به قهر از صب.. اومد کلی بوسم کرد و بغل که من دوست دارم و.. ولی اصلا بهم نچسبید.. دلم توجه بدون التماس میخواد..نه اینکه قهر کنم بیاد بغلم کنه.. 

مهربونا .. ممنون میشم برای سلامتی بابای عزیزم یه حمد شفا مهمونش کنین🙏😢

خیلی زیاد منم همینجوری بودم‌بعد تازه قاطی میکردم‌با دعوا و دادو بیداد میگفتم اینارو اصن انگار دائم الپریود شده بودم😂😂😂 درست میشه آقاایون‌باید درک‌کنن که نمیکنن

پسرم دنیامه❤❤❤❤

دقیقا انکار من ۸ ماهه توو دوران‌پریود گیر کردم‌تمام حالتای پریودی رو‌دارم بی عصاب حساس خسته

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد