2737
2734
عنوان

8 هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 31 پست
زمان خون ریزی باید پا هات بالاتر از باسنت باش باسنت بالاتر از سرت باشه فقط استراحت مطلق و شیاف پروژس ...

منم لکه بینی قهوه ای و رگه های قهوه ای تیره  دارم  فقط زمانی که خودم خشک میکنم میبینم هفته نهم بارداری ام 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
منم لکه بینی قهوه ای و رگه های قهوه ای تیره  دارم  فقط زمانی که خودم خشک میکنم میبینم هفته ...

من یک ماه و نیم لک های قهوه یی داشت ولی خطرناک نبود هیچی هم استفاده نکردم

من یک ماه و نیم لک های قهوه یی داشت ولی خطرناک نبود هیچی هم استفاده نکردم

دیروز نذری داشتیم خیلی خم و راست شدم دیشب یهو ترشح قهوه ای دیدم ولی اصلا خون نبود بعدش هی خودم رو چک میکردم  لکه های قهوه ای می دیدم تا الان هم خوابیدم و میترسم تکون بخورم 

2740

یک ماه ونیمم بود ده روز خون تیره وخون ابه هم بود نوار میزاشتم بعد سو نو معلوم شد جف تم پایینه تا هفت ماهگی شیاف امپول زدم بعد جف تم چرخیدیم بیمارستان اصلا راه نرو نباید خم ور است شی مخصوصا سه ماه اول

دیروز نذری داشتیم خیلی خم و راست شدم دیشب یهو ترشح قهوه ای دیدم ولی اصلا خون نبود بعدش هی خودم رو چک ...

خودتو بزن ب مریضی کاری دنیا ک تمومی نداره نذری هم از جون بچه ت مهمتر نیست باید مسولیت هارو مینداختی گردن دیگران اخ اون کوچو لوی نازت هنوز خیلی ضعیف تحمل فعالیت سنگین شما رو نداره اون هنوز انداز یک هلو هم نیست حفت هنوز کوچیک بزرگ نیست کیسه اب ت تکمیل نیست 

لطفا مواظب خودتو نینی نازت باش 

خودتو بزن ب مریضی کاری دنیا ک تمومی نداره نذری هم از جون بچه ت مهمتر نیست باید مسولیت هارو مینداختی ...

عزیزم خودم ‌ندر کردم برا سلامتی نی نی کمک کنم ولی اصلا درد زیل دل ندارم فقط کمر دارد و وقتی خودم رو خشک میکنم اینا رو میبینم 

من جفتم پايين همش لكه قهموه اي داشتم ولي يك هفته بود خبري نبود يهو ديشب خونويزي شديد كردم

فعلا تكون نميخورم

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
2706