2737
2734
عنوان

8 هفته

210 بازدید | 31 پست

سلام من هشت هفته ام لکه بینی داشتم دیشب یهو لکه بینیم خونریزی شد وقتی بلند میشم سمت چپم کشیده میشه توشکمم تو پهلوهام یدچیزی حالت دل دل شدن داره چکار کنم؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو بیمارستان قسمت اورژانس زنان.الان غیر این همه جا تعطیله

سونو کنن ببینن بچه هست هنوز یا نه

اگه باشه بهت شیاف و استراحت میدن

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍
2731

خواهرم سر هر سه تا بچه‌اش خونریزی شدید داشت حتی دکتر گفته بود داره سقط میشه، آرامش داشته باش انشالله که چیزی نمیشه، الان که دکتر خوب نیست، شیاف سیلکوژست بگیر بذار تا شنبه برو پیش دکتر خودت‌، الان هم استراحت مطلق

خدا حفظ کنه بچتو

خدایا منم میخوام به زودی مادر بشم واین دفعه بمونه برام و حالش خوب باشه😇عزیزان ما مامانای آینده چله گذاشتیم برای رسیدن به خواستمون🤰🏻.رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین  خدایا خودت گفتی ازم کم نخواین حالا من یه بچه سالم و صالح و باهوش و خوش سیما میخوام ازت.بسم الله
اول قرمز بود بعد قهوه ای دکترم نیست میترسم پیش بقیه برم سونو جایی باز نیست تا شنبه

تهرانی؟

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍
2738
برو بیمارستان قسمت اورژانس زنان.الان غیر این همه جا تعطیله سونو کنن ببینن بچه هست هنوز یا نه اگه ب ...

تو لکه بینیم بهم شیاف داده بود نمیدونم چرا رو من تاثیر نداره دیشب بهم گفتن جایی باز نیست ولی دوباره پیگیری میکنم

اول قرمز بود بعد قهوه ای دکترم نیست میترسم پیش بقیه برم سونو جایی باز نیست تا شنبه

فقط برو بیمارستانی ک دکتر میره اصلا راه نرو بیمارستان رفتی بگو همراهت برات ویلچر بگیره راه رفتن خطر ناک منم خونریزی کردم دکتر گفت راه رفتن خطرناک سریع برو بیمارستان دکترت

تو لکه بینیم بهم شیاف داده بود نمیدونم چرا رو من تاثیر نداره دیشب بهم گفتن جایی باز نیست ولی دوباره ...

عزیزم برای هفته ی شما فقط شیاف میدن.چون خدای نکرده توی هفته های اول اگه بخواد بیفته هیچ جوره نمیشه نگهش داشت.حتی شیاف هم مانع خونریزی نمیشه

تو لکه بینیم بهم شیاف داده بود نمیدونم چرا رو من تاثیر نداره دیشب بهم گفتن جایی باز نیست ولی دوباره ...

زمان خون ریزی باید پا هات بالاتر از باسنت باش باسنت بالاتر از سرت باشه فقط استراحت مطلق و شیاف پروژسترن استفاده کنی 

خونریزی قهوه یی یعنی خون ریزیت بند امده و اخته های خشک شده ترشح میشن 

ولی حتما برو پیش دکتر

2706