2737
2739
عنوان

شوهرم همش بهم میگه زود ازدواج کردی

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکترا ک درسی ب اون صورت ندارن ک دکترای چ رشته ایب تحصیلات خودت چیه

عزیزم اینجا نمی تونم بیشتر توضیح بدم. ولی همیشه درس داریم.  حتی الان. بازم یه امتحان دیگه هم داریم. من دیگه از ترس اینکه جلو بیفتم درس نمیخونم.  اون داره میخونه باز ولی  بهانه میاره. منم از لجم میگم تو عرضه  نداری قبول شی...البته فقط دیشب اینو گفتم چون خیلی عصبانی بودم

2728

وای چه رو اعصابه شوهرت

منم یه دوست داشتم شوهرش هی ادامه تحصیل میداد خرجشونم بابای دوستم میداد و خود دوستم سرکار میرفت 

با یه بچه ۷ ساله مرده هی میگفت هنوز درس دارم

خونه ام از بابای دختره بود یارو میگفت باید بنامم کنه بابات!! 

٢٥ واسه مرد زود نيست. أوج نياز جنسيشونه و ووقتي زن نداشته باشن بايد كلي اين ور اونور بچرخن و وقت و هزينه هدر بدن ولي اگه زن داشته باشن قشنگ ميتونن تمركز كنن رو زندگي و پيشرفت. به نظر منم چون تو ازش جلو افتادي داره بهانه مياره. وقتي بحث رو پيش ميكشه ادانه نده و بحث نكن چون حرفاش بي معنيه.

۲۵ که زود نیست. حالا یه چی گفته ولش کن.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738
عزیزم اینجا نمی تونم بیشتر توضیح بدم. ولی همیشه درس داریم.  حتی الان. بازم یه امتحان دیگه هم دا ...

چی بگم والا.اخه پست داک ک تو ایران اکثر رشته ها رو نداره حالا اگه خیلی هم مبخونید.بازم بچه ندارید برای همین مشغله ایی برای درس نخوندن نداره.ی حرفی زده گوش نده بهش

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
بنظرم مرد رود ازدواج كنه هميشه همين جور ميشه ، قبول كنيم ٢٥ زود بوده . و قبول كنيم جووني نكرده. ولي ...

مثلا می خواست 35 ازدواج کنه حرف سنجیده بزنین یعنی چی 25 زود بوده 

من از 18 سالگی شوهرم باهم بودیم 20 هم ازدواج کردیم نگفت زود بوده هرچند می گه فکر می کنم جلو پیشرفتم رو گرفتی بعضی وقتا ولی در کل حرف مفت زیاد نمی زنه

ماه دیوانه ی من!به هوای هوست جانی و جلاد شدم!من مریضم قطعا توی دیوانه نشستی به دلم...

تازه بهش بگو دلشم بخواد از اول جوونی در اختیارش بودی.خدا بهش رحم کرده تو این دور و زمونه دختری قسمتش شده که روش تو روی هیچ مردی باز نشده. انگار خدا شما رو از اول براهم خلق کرده. دیگه چی می خواد.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
من حتی تو اون یک سال بعد عروسی حدود یک ماه رفتم خونه ی مادرشوهرم تو انباری زیرزمینشون درس خوندم. شب ...

چه زندگی عجیب و خاصی داری. 

توی مغز من نمی ره شوهری که 7 سال باهات دوست باشه و عاشقت باشه بعد باهات عروسی کنه یه سال بره خونه مادرش. چون سروصدا اذیتش می کنه؟!!! مگه شما توی خونه جوشکاری می کنید یا تو کار ساخت موشک هستید؟ 

چطور یه مرد عاشق یهو بعد عروسی تنهات می زاره و تو اینقدر راحت می پذیری این رو؟ بعد آخرش باز شما رو مقصر بدونه !!!!!

چه زندگی های متفاوتی دور و برمونه. 

اشکهام همه خشک شدن . دیگه حتی گریه هم نمیکنم . خدایا تو که دلت به حال من نسوخت اما تو رو به بزرگیت قسم میدم هیچ کسی رو در حسرت به آغوش کشیدن بچه اش نزار

انقدر ظاهر مظلوم و مثبتی داره که همه   ندید  فکر میکنن  اون از من بهتره....دیگه نمی دونن تو خونه چه حرفایی میزنه به من

خیلی برام سخته که هر ماه  بهم میگه  تو  زندگی منو خراب کردی

تازه کاش اینجوری میگفت

خیلی ببخشید بهم میگه  تو   ر ی د ی     تو زندگیم

پس چرا از اول منو ول نکرد و حتی شرط خارج رفتن من رو هم قبول کرد که منو از دست نده

چه زندگی عجیب و خاصی داری.  توی مغز من نمی ره شوهری که 7 سال باهات دوست باشه و عاشقت باشه بعد ...

البته راحت نپذیرفتم.  الان ۷ سال گذشته از اون ماجرا. ولی کلا چون اعتماد به نفس بسیار پایینی داشتم و دارم  همیشه خودمو مقصر می دونم تو همه چی

2706