2726
عنوان

شوهرم همش بهم میگه زود ازدواج کردی

1320 بازدید | 57 پست

ما دقیقا   ۷  سال  با هم دوست بودیم 

مادرم بعد ۷ سال گفت جلو در و همسایه زشته  باهم ازدواج کنین.

خلاصه  به زور ، اونم نه چندان زیاد، عروسی کردم و رفتیم یه خونه 

دو ماه بعد عروسی خونه رو ترک کرد رفت خونه ی مادرشوهرم به این دلیل که  خونه سروصدا داره و نمی تونه درس بخونه

خلاصه یک سال هم بعد عروسی  مخفیانه از فامیل، از هم جدا بودیم

باز برمیگرده میگه چون زود ازدواج کردیم من  نتونستم درست   درس  بخونم

یکی نیست بهش بگه  ما برناممون  این بود که از ایران بریم و تو یه دفعه  زدی زیرش . برای این نتونستیم درست درس بخونیم

هی میگه  تو گفتی زود عروسی کنیم

گاهی اوقات میخوام فقط دهنشو باز نکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو من گفتم تو عقلت کجا بود.شما اومدین خاستگاری زود بود مامان و بابات میگفتن زوده توام خیلی بچه خوبی بودی حرف کوش میدادی نمیومدی خاستگاری.والا این مردا چقد پررو شدن بچه ننه ها.شک نکن اینا حرفای مامانشه

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

اینجور مردا حس میکنن زود ازدواج کردن و زعم جوونی رونچشیدن وفک میکنن اگه زود ازدواج نمیکردن اینده ی بهتری داشتن شوهرتون الان شما رو عامل این ناموفقی خودش میدونه 

میشه لطفا اگه امضامو دیدی واسه حاجتم صلوات بفرستی 💜💜💜

حالا خوبه سنتی نبوده این همه دوست بودین نشناختیش؟ . معلومه امادگی مسعولیت پذیری نداشته.  

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
اینجور مردا حس میکنن زود ازدواج کردن و زعم جوونی رونچشیدن وفک میکنن اگه زود ازدواج نمیکردن اینده ی ب ...

اره دقیقا. نمی دونم چه کار کنم. همش میگه تو زندگی منو خراب کردی.  خوب اگه خراب کردم چرا ۷ سال با من بود. این همه قول بهم داد....

2706