2737
2739

من نزدیک ۱ساله قسمت ران پام زخم میشه اونم خیلی زیاد مثلا شاید ۳۰یا ۴۰زخم [دکترم میگه بخاطر تنبلی تخمدانته]

الان اون یکی پامم چند ماهه همونجوری داره میشه

شوهرم همش میگه دستکاریشون نکن اما من دست خودم نیست نمیتونم

همین باعث میشه خوب نشند

البته یبار ۲هفته دست نزدم بهشون خوب شدن ولی یعد چند روز جاهای دیگه از ران پام زخم شده

الان نمای پاهام خیلی زشت شده😢

شوهرمم نزدیک۱۵بار شاید بیشتر ازم قول گرفت دستکاریشون نکتم ولی من هر بار زیر قولم زدم😔

دیگه بار آخری ک قول گرفت گفت اگه ببینم دستکاریشون کردی ب مامانت زنگ میزنم میگم بلکه اون یه کاری کنه

حالا امشب اومد دنبالم ک بریم مسجد روضه

اومد دید دستکارشون کردم و جای زخمها قرمزه

جلو خودم زنگ زد مامانم و بهش گفت

منم باهاش قهر کردم و حرف نزدم

حس میکنم حق داره

آخه فکر کنین پاهام دوتاشون شاید نزدیگ۱۰۰زخم  کوچبک کوچیک باشه و لکه شدن بعضیاشون

بنظرتون برم دکتر خوب میشم? دیگه دست نمیزنم بهشون

اعتماد بنفسم اومده پایین

از طرفی ام از شوهرم دلخورم ب مامانم گفت آخه آبروم رفت😢

صددرصد حق با شوهرت بود

صددرصدا

بازم معرفت داشت بهونه نیاوردوروراست گفت اونومیخام...ازم معذرت خاست وگفت خیلی مردی و شرمندتم اونومیخام...ب پهنای صورت واسش گریه کردم غموهدیه کردم به قلبم واسش نذرکردم واسش قرض کردم بمونه تاتسکین شه دردم😔😔😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

زخم پا چ ربطی ب تنبلی تخمدان داره؟؟؟اره حتما برو دکتر احتمالا حساسیته.دس بش نزنی میرن حتی جاشون هم میره.چند روز اول سخته بعدش دیگه اذیت نیستی.فقط اگه حس کردی سوزش دارن از رو لباس اروم بکش رو زخمات ک اروم شی

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  

جدا از کار زشت شوهرتون که به مادرتون زنگ زده .کاره شما هم اشتباهه.‌نکن اینکارو شاید شوهرت چندشش میشه اما نمیتونه بهت بگه. حتما یه دکتر خوب برو.‌من همیشه تنبلیه تخمدان دارم اما هیچ وقت پاهام زخم نمیشه. دنبال علت و درمانش باش

❤👬❤
😢خودمم میدونم

بیابخلم ناراحت نباش  

بازم معرفت داشت بهونه نیاوردوروراست گفت اونومیخام...ازم معذرت خاست وگفت خیلی مردی و شرمندتم اونومیخام...ب پهنای صورت واسش گریه کردم غموهدیه کردم به قلبم واسش نذرکردم واسش قرض کردم بمونه تاتسکین شه دردم😔😔😔
2706