2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما دیشب و امشب و فرداشب روضه داریم(این۲شبو داشتیم با فردا) امشب از خانواده خالم بخصوص ۲تا دختراش خیلی ناراحت شدم،واقعا دلموشکستن، کینه ای نیستم زودم فراموش میکنم اما واقعا اینو نتونستم ببخشم و فراموش کنم....میدونم تا فردا که بیان هم فراموش نمیکنم...

دوست جونیای با سلیقه😍من بدلیجات وکلی کارهای نمدی فانتزی وپادری وگیفت و...درست میکنم.برای دیدن کارها به کانالم سربزنین لطفاoshida_gallery ویابهم پیام بدین.ممنونم❤❤

من همه کسانی که اذیتم کردند به نحوی یا بدگوییمو کردند

سپردم به خدا

گفتم وکیل وصی من تویی

هر جور صلاحه انجام بده

ولی من دوست ندارم اون دنیا اذیت بشند دوست دارم منوجه اشتباه یا رفتار زشتشون بشند

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2728
تو ب اندازه کافی تاوان دادی سوختی بازم گناه داری؟چ گناهی آدم کشتی حق خوری کردی دزدی کردی چی کردی&nbs ...

هیچ کدوم فقط گاهی فراموش میکنم ک خدا هست و خودش همه چی رو میبینه میبینه کی دلتو شکسته میبینه ک بندش دلش آتیش گرفته چون بچش ک از بچه عزیزتر چیه ازش گرفته خودش میفهمه حکمتش چیه .قربان دل رباب و زینب بشم چ دلی داشتن .گاهی وقتا ک دخترم بینهایت درد داشت موقع هایی ک میدیدم از درد جیغ میزنه و من و هیچ دکتری براش کاری نمیتونه بکنه داد میزدم آخه خدا قربونت برم علی اصغر یه لحظه جون داد زجر نکشید چرا دخترمو زجر میدیمیدی. کفر میگفتم  خدا منو ببخشه فقط دست خودم نبود دخترم خیلی زجر کشید

2738
دخترت چش بود؟    جگرم سوخت

عزیزم خدا میدونه کبد مادزادی نقص داشت از تهران تا شیراز از شیراز تا مشهد تا قم پیش تبریزیان همه جا بردم دوسال تحت نظر بهترین فؤق تخصص کبد بود خدا تومیدونی هروقت ازش خون میگرفتن تا وقتی جواب آزمایشو میبردم پیش دکتر تو مطب دکتر سرم گیج میرفت و ب حالت غش میفتادم از استرس هر دفعه از دفعه قبل اوضاع کبد بدتر میشد وای چ روزایی بود خدا نصیب کافر نکنه دخترم درسته کبدش مشکل داشت اما با مزه و باهوش و دوست داشتنی بود پسرم هنوز ک هنوزه میگه مامان لوپای ریحانه انگار شکر داشت از بس شیرین بود 

الهی کمکم کن ب خاطر پسرم بتونم بچه بیارم از نظر جسمی نمیتونم  دوسال  بیست چهارساعته دخترم بغلم بود تا شاید از دردش کم کنم الان دیسک کمر شدید دارم و از بس گریه کردم تو دوسال چشمام وحشتناک ضعیف شده روحیمم ک خدا مگه کمکم کنه 

عموم رو

۱۷ سال حق پدرمو خورد هنوزم میره پشت سرش بدگویی میکنه و دروغ میگه

بقیه را هم واگذار کردم به خدا

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
عزیزم خدا میدونه کبد مادزادی نقص داشت از تهران تا شیراز از شیراز تا مشهد تا قم پیش تبریزیان همه جا ب ...

چی بگم؟دردت کم شه ؟چی بگم واقعا ؟دهانم قفله.فقط  میتدنم بگم بمییییرم واس دلت  

چندبار بخشیدمشون ولی بازم تکرار کردن الان پشیمونم که چشم رو سابقه بد طرف بستمو دوباره براش کاری کردم گفتم ثواب داره دست تنهاس الان طلبکار هست که هیچچچ خرش از پل گذشت کلا قطع رابطه ام کرد که البته کار خوبی کرد

عزیزم خدا میدونه کبد مادزادی نقص داشت از تهران تا شیراز از شیراز تا مشهد تا قم پیش تبریزیان همه جا ب ...

خدا بهت صبر و آرامش بده

عزیز دلم شما هوب باشی حال پسرتم کم کم خوب میشه

پسرت به ی مادر شاد بیشتر نیاز داره تا خواهر یا برادر

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌

جاریمو نمیتونم ببخشم هیچ وقت چون برام سخته خیلی بد کرد بهم بدجور 

خانمها لطف میکنید اگر برای سلامتی دخترم و عاقبت بخیری و خوشبختی زندگیم دعایی کنید و صلواتی بفرستین منم همیشه دعاگوتونم عزیزان 

زیحون چطور تحمل میکنی؟ریحون شبا درد سنگین میشه چطور میخابیدی واااااای بر درد بی درمان ؟ریحون چطور داری میسازی بااین درد؟جات تو بهشته تو

2706