2733
2734
عنوان

ضعف و بی حالی دوران پریودی

13806 بازدید | 13 پست

من جدیدا در دوران پریودی ضعف و بی حال میشم حالت تهوع هم میگیرم میگن بعد زایمان هورمون ها تغییر میکنه البته دو سال از زایمانم میگذره قرص اهن خارجی خریدم بخورم خونریزیم خیلی شدید شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به تغذيه ات برس خوب قبلش،من يه هفته مونده دو وعده ميرم جيگركى😅حال منو كه چندين ساله خوب كرده،توجيه علميشم نميدونما برا من خوبه

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
به تغذيه ات برس خوب قبلش،من يه هفته مونده دو وعده ميرم جيگركى😅حال منو كه چندين ساله خوب كرده،ت ...

اخه تا الان اینطور نشدم اولین باره . البته ب تغدیه ام این ماه زیاد نرسیدم

2738
اخه تا الان اینطور نشدم اولین باره . البته ب تغدیه ام این ماه زیاد نرسیدم

همون ديگه،كلا تحت هر شرايطى هستى بهترين كه ميتونيو بخور،بدن ما زنها ضعيفه فردا پس فردا كم نياريم😊

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
عزیزم من دوران پری که هیچی تازه یه هفته بعدشم بیحال میشدم.قرص مولتی ویتامین خارجی گرفتم روزی یدونه.خ ...

منم الان که پنجمی روزمه هنوز ادامه داره طوری ک دیشب سردم شده بود و دست و پا درد میگیره

سلام ب همع من رفتم دکتر گفت کمبود ویتامینه بعد خوردن قرص برو ازمایش بده قرص ها رو خوردم بهتر شدم ولی دیروز کم غذا خوردم دوباره لرز کردم رفتم بیمارستان ازمایش نوشت صبح اومدم بدم با انکه دو روز از پریودیم گذشته

عزیزم لرز برا ضعف عصبیه ضعف حالت تهوع و لرز از ضعف بدن و اعصاب میاد که بخاطر پریود و ضعیف شدن بدن هست یوقتایی گلگاوزبون دم کن بخور یوقتایی عرق بهارنارنج حواست به اعصاب باشه خوب میشی ب کمپلکس و فروس سولفاتم یادت نره