2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رشد موی جلو سرم خوبه ولی بازم نمیدونم کی بلند میشه ب اون اندازه دلخواهم‌میرسه‌ ای خدا دارم دق میکنم میترم سکته کنم از بس غصشو میخورم هی میرم جلو آینه آه میکشم میگم چرا اینطوری کردم هی قیچی کردم پشت

من ک اصن موهامو پسرونه زدم😕

میرسد روزی که بی هم میشویم..یک به یک از جمع هم کم میشویم..میرسد روزی که ما درخاطرات..موجب خندیدن و غم میشویم..گاه گاهی یاد ما کن ای رفیق..میرسد روزی که بی هم میشویم
2742
رشد موی جلو سرم خوبه ولی بازم نمیدونم کی بلند میشه ب اون اندازه دلخواهم‌میرسه‌ ای خدا دارم دق میکنم ...

یه مدت بالا بزنشون..تا 2ماه دیگه یه بند انگشت بلند شده

میرسد روزی که بی هم میشویم..یک به یک از جمع هم کم میشویم..میرسد روزی که ما درخاطرات..موجب خندیدن و غم میشویم..گاه گاهی یاد ما کن ای رفیق..میرسد روزی که بی هم میشویم

گل کاشتی آی گل کاشتی

مثل یه بلبل کاشتی

چتریتو عالی زدی

غنچه بودی شکفتی

غنچه بودی شکفتی😁😁

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)