2737
2739
بله عزیزم 

منم تحت نظر ایشون هستم

اخه گفتی بیمارستان ارش و اتیه حدس زدم‌خودش باشه

خود دکتر گفت برو آتیه ؟؟

یعنی سهل انگاری دکتر باعث پارگی کیسه ابت شد؟؟؟

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
منم تحت نظر ایشون هستم اخه گفتی بیمارستان ارش و اتیه حدس زدم‌خودش باشه خود دکتر گفت برو آتیه ؟؟ ی ...

نه عزیزم خانوم دکتر خیلی خوبه خیلی کمکم کرده تا حالا 

اون اصرار داشت برم بیمارستان آرش خودم قبول نکردم از آرش. خوشم نمیاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم خانوم دکتر خیلی خوبه خیلی کمکم کرده تا حالا  اون اصرار داشت برم بیمارستان آرش خودم قب ...

سلام عزیزم خوبی نی نیت خوبه 

توروخدا مارو بی خبر نزار خیلی تو فکرتم

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
سلام عزیزم خوبی نی نیت خوبه  توروخدا مارو بی خبر نزار خیلی تو فکرتم

سلام ترانه جان امروز ازمایش گرفتن گفتن احتمال عفونت بالاست باید امپولاتو قطع کنیم نمیتونیم بچه رو بیشتر نگه داریم،احتمالا زایمان میکنم،خیلی میترسم 

تورو خدا دعام کنید

2728
سلام ترانه جان امروز ازمایش گرفتن گفتن احتمال عفونت بالاست باید امپولاتو قطع کنیم نمیتونیم بچه رو بی ...

عزیزم استرس نداشته باش

بسپر به خدا و از صاحب همین روز کمک بخواه 

نذر کن برای علی اصغر امام‌حسین

ایشاله که بهترین ها برات رقم‌میخوره 

نی نی پسره یا دختر

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
اشکال نداره بازم امکان ترمیم هست و ...

ن عزیزم کیسه آب پاره بشه ترمیم نمیشه دیگه ...‌استارتر عزیز همین امپول ریه ک زدن عالیه دو مرحله آمپول ریه میزنن بعدشم بچت دنیا میاد میره ان آی سی یو وزنش اینا هرچی بیشتر باشه بهتره .

2738
ن عزیزم کیسه آب پاره بشه ترمیم نمیشه دیگه ...‌استارتر عزیز همین امپول ریه ک زدن عالیه دو مرحله آمپول ...

دکتر بمن گفت ؛ گفت اگر سوراخ شه منم منظورم سوراخ شه بود ک گفت پاره شده ؛ گفت مثل پلاستیک نازک میمونه میفته روهم و سوراخ بسته میشه اون سوراخه برای ما مرحله دومه ک بستری میکنیم و اینا در مرحله اول جلوگیری از عفونت مهمه 

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
سلام ترانه جان امروز ازمایش گرفتن گفتن احتمال عفونت بالاست باید امپولاتو قطع کنیم نمیتونیم بچه رو بی ...

الهی عزیزم خیلی تو فکرتم ان شالله که نی نیت صحیحو سالم ب دنیا میاد اصلا استرس نداشته باش مهم همون امپول بتاست واسه ریه ک صد درصد بهت زدن ...من ۲۷ حالم بد شده بود دکترم بهم میگفت نگران نباش وزن نی نین ۹۰۰گرم وزن خوبیه حالا شما که ۲۹هفته ای خدا کمکت میکنه ب حق همین شبا عزیز

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤

سلام گلم خوبی ؟ چطوره وضعیت خودتو نی نیت 

ان شالله که هر دو خوب خوب باشید 

2706