2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره خیلیا بودن نگران نباش

چرا پاره شد؟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

نگهت میدارن یسری آمپول میزنن ک روال زایمان کنسل بشه و شروع نشه تو این مابین کیسه آبتم ترمیم میشه میفته روی هم ؛ حالا سوراخ شده یا پاره ؟!

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2738

فقط خودت استرس نداشته باش ، ریلکس باش ، کسی بوده کیسه ابش سوراخ بوده یکیم بوده کاملا پاره شده ، نهایتا زایمان میکنی و بچه یمدت میره تو دستگاه ، اتفاق عجیب غریبی قرار نیست بیوفته ، فقط یه دکتر خوب رو انتخاب کن و هرچی بهت میگن رو گوش کن ، توکل به خدا 

این تاپیکو ببینید ---> چرخ خیاطی 
فعلا نگه داشتن دکتر گفته تا دردات شروع نشه نگهش میدارم آمپول ریه هم زدن،گفتم ببینم کسی تجربه ای داشت ...

خدا کمکت کنه ایشالا که میمونه برات فقط میره دستگاه از زایمان طبیعی خبر ندارم فقط مرتب قلبشو چک بگو بکنن خودتم حواست باشه

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
فعلا نگه داشتن دکتر گفته تا دردات شروع نشه نگهش میدارم آمپول ریه هم زدن،گفتم ببینم کسی تجربه ای داشت ...

پس اصلا نترس برای ریه اش آمپول زدی عالیه ؛ نگهش میدارن با آمپول و سرم روندزایمانو عقب میندازن فوقشم به دنیا بیاد میره دستگاه اگرم وزش خوب باشه ک زودتر مرخص میشه از دستگاه خیییییلیا هم سن تو زایمان کردن بچشون موندن 

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2706