2733
2739
عنوان

حس شکست پس از جدایی

443 بازدید | 10 پست

هفت ماه میشد که نامزد کرده بودم دوهفته ست از نامزدم جدا شدم.خیلی دوستش داشتم ولی اونقد رفتارا و کاراش ازارم داد که با مشورت خانواده ازش جدا شدم.هفته اول خیلی احساس راحتی و سبکی داشتم ولی از هفته دوم حالم بده،همش دلم میخواد گریه کنم،حوصله هیچ کاری رو ندارم،احساس پوچی و ناامیدی میکنم،حس میکنم دیگه نمیتونم به کسی اعتماد کنم.ته دلم هیچ حسی بهش ندارم و واقعا ب رفتاراش ک فکر میکنم خوشحالم زود شناختمش و جدا شدم ولی نمیدونم با اون حس عجیب و غیر قابل تحمل چکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اوه منم همین حسو داشتم حتی شیرینی خامه ای پخش کردم که طلاق گرفتم از خوشحالی زیادولی هیچوقتم پشیمون ن ...

چند سالت بود جدا شدی ؟؟؟؟

و چند وقت هست دوباره ازدواج کردی ؟؟ راضی ؟

خدا جون به دلها نگاه کن....برای آرزوهای دل همدیگر دعا کنیم

عزیزم هرچقدر دلت میخواد براش گریه کن گریه کن گریه کن ی ماه دو ماه اصلا ی سال اما به خودت بچو که بعدش دوباره بلند میشم بعدش دوباره شاد میشم فقط میخوام خالی بشم.خیلی طبیعیه تو چیزیو از دست دادی طبیعیه که براس غصه بخوری اما بعدش دیگه دوباره شاد شو

هیچ اگر سایه پذیرد منم آن سایه‌ی هیچ🤍🦋
چند سالت بود جدا شدی ؟؟؟؟ و چند وقت هست دوباره ازدواج کردی ؟؟ راضی ؟

اگه داستان زندگیمو بگم شاید فک کنی رمانه هر چند که من خودم پر رو بودم باورت میشه ۱۸سالگی ازدواج کردم که چند ماه بعد ازدواج تصمیم گرفتم جداشم هر چند که تو اون زمان خیلی عیب بود بعدش ۵سال بعد  ازدواج دومم شد که تو این بین خواستگار زیاد داشتم چون خودم طوری نشون دادم که اصلا طلاق منو بی شخصیت نکرده ...الانم اروپا اومدم و راضی هستم هرچند که مشکلات هست ولی منتظر نی نی ام که اینم یه مشکلم

2738

میگذره. اینقد خودتو مشغول کن تا فرصت فکر کردن نداشته باشی. مدت به خودت بستگی داره. جدایی چندوقت اذیتت میکنه ولی زندگی با مرد نامناسب یه عمر

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
خب مثلا چقد زمان میبره؟

من تاپیکای شمارو خوندم

دیدم داستان شما شبیه منه... منم 22 سالمه دانشجوی رشته دکترا

اما نامزد سابقم خیلی ازم پایینتر بود و یکی از مشکلاتی که داشت دقیقا مث نامزد شما.. 

ما فامیل بودیم دوسال و نیم رابطه داشتیم که دوماه و نیم رسمی نامزد کرده بودیم.

الان بهم زدم حدودا یکماه چهل روزی میشه.. بدلایل متعدد........

ولی کنار اومدن باهاش سخته

تاپیک شما مال 9ماه پیشه حدودا شما الان به حال ایده الِ خودتون برگشتید؟ حرفای مردم حالات روحی وابستگی و .... بهتر شده؟

من تاپیکای شمارو خوندم دیدم داستان شما شبیه منه... منم 22 سالمه دانشجوی رشته دکترا اما نامزد سابقم ...

من خوب شدم دیگه ولی ادم سابق نشدم ولی بازم گاهی اوقات دلتنگ میشم 

با تمام بدیاش بازم گاهی دلم میخواد باشه ک البته زود این حالته از بین میره

بجز من همه اون عوضی رو میشناختن و خبر جداییم همه رو خوسحال کرد مشکلی از لحاظ حرف بقیه نداشتم،همه فقط تلاش میکردن من حالم خوب شه 

الان بیشتر ناراحتیم بخاطر تنهاییمه نه نبودن اون 

ولی بسپرید ب زمان .حالتون خوب میشه