2733
2734
عنوان

امام حسین ...

288 بازدید | 20 پست

امام حسین   شب عاشورا به یارانش فرمود: هر کس از شما حق الناسی به گردن دارد برود…

او به جهانیان فهماند که حتی

کشته شدن در کربلا هم

از بین برنده حق الناس نیست…

در عجبم از کسانی که

هزاران گناه می کنند و معتقدند

یک قطره اشک بر حسین

ضامن بهشت آنهاست…

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

👌

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من به حق همین شبا ازونایی که حق مارو خوردن و ما رو به این وضع انداختن نمیگذرم و حلالشون نمیکنم اگه من و همسرم بعد اینهمه درس خوندن شغل خوبی داشتیم خوشبخت بودیم انقدر غصه نمیخوردیم الان بچه داشتیم ..

نه انسانی دوست من است و نه انسانی دشمن من ، بلكه هر انسانی معلم من است.
پناه بر خدا که خدا ما رو ببخشه اگه ناخواسته حقی ضایع کردیم 

ولی هستن کسایی که خواسته مرتکب گناه میشن

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2738

👍👍👍👍

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
من به حق همین شبا ازونایی که حق مارو خوردن و ما رو به این وضع انداختن نمیگذرم و حلالشون نمیکنم اگه م ...

منم نمیبخشم اونی که باعث خیلی چیز تو زندگیم شد

عالی بود و درست👏👏👏🙏🙏اس دعا از همگی

محتاج دعام

خدایا اگه حق الناسی به گردن هرکدوم از ماست که مطمعنا هست  خودت عوض اون رو به صاحبانش بده و سنگینی اش رو از دوش ما بردار به حق محمد و آل محمد و به حق همین شبای عزیز😢😢😢

تو نبودی من چی کار میکردم با غمی که شونمو می‌لرزوند؟..  تو نبودی کی نجاتم میداد؟....کی بهم آرامشو میفهموند؟....  تو نبودی لحظه های سختُ با کدوم معجزه سر میکردم؟!....  تا کدوم شهر پر تنهایی بود دست های خالی و قلب سردم؟.....  چطور میتونی فکر کنی که ممکنه یه روز برم؟   منی که حتی از خودم به 💕 تو💕 پناه می‌برم......به 💕 تو💕 پناه می‌برم....از اون چه فکر میکنی به عشق مبتلا ترم.....    
دقیقا پر از آدمه جو گیره این روزا ولی بعدش خداااا شاهده چه کارایی میکنن 

بخدا همین الانشم میکنن منتها زیر علم حسین