2733
2739
عنوان

امام حسین ...

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 20 پست
خدایی اگه حق الناسی به گردن هرکدوم از ماست که مطمعنا هست  خودت عوض اون رو به صاحبانش بده و گران ...

انشالله انشالله 

خدا به هممون رحم کنه

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
بخدا همین الانشم میکنن منتها زیر علم حسین

آره والا الان یه دیقه رفتم بیرون میترسیدم راه برم به خدا قلبم تند تند میزد همه موها رو کامل آورده بودن بیرون و یه شال انداخته بودن خب آخه تو که نمیخوای حجاب داشته باشی چرا اصلا اون شال رو میذاری الکی وایی پسرا رو نگم شلوارا همه پاره همچین آدمو دید میزدن که بیا و بیین تو ماشینا که نگم چه کثیف کاری هایی میکردن به خدا میان دسته ببینن یا دنبال جفتن الله و اعلم اصلا من به پوششون کاری ندارم ولی آخه چرا مثل آدم نمیتونن بی حجاب بیان چرا عینه جادو گرا میان آخه انقد میترسیدم تو خیابون سریع رفتم تو یه مغازه تا جام امن باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره والا الان یه دیقه رفتم بیرون میترسیدم راه برم به خدا قلبم تند تند میزد همه موها رو کامل آورده بو ...

حرمت ها از بین رفته 

قربون مظلومیت حسین بشم 

این جماعت همشون ریا کارن 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
حرمت ها از بین رفته  قربون مظلومیت حسین بشم  این جماعت همشون ریا کارن

دقیقا من خودم جوری ام که با امام حسین هر شب حرف میزنم و آهنگ هم گوش میدم ولی بهش احترام میذارم نه مثل بعضیا که تو این دوران گاهی یا خیلی مذهبی یا خیلی بیخیال میشن هرکی باید یه حد وسطی داشته باشه

2731
دقیقا من خودم جوری ام که با امام حسین هر شب حرف میزنم و آهنگ هم گوش میدم ولی بهش احترام میذارم نه مث ...

دور و بر من پر از ادمای ریا کار و به ظاهر مسلمون و نماز خون بیا و ببین