2733
2734
عنوان

من اعتقادمو از دست دادم

492 بازدید | 26 پست

همون موقع که برا ازدواجم دعا کردم ولی نه امام حسین دعامو براورده کرد نه بقیشون 😞 فقط بیشتر دلم شکست 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم با زور هیچی از خدا نخواه پشیمون میشی.حتما به صلاحت نبوده

این حرفا فقط برای گول زدنه 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
😔توهم؟

آره، خیلیا اینجورین. از بچگی یه سری اعتقادات یاد میگیری،‌ بعد به دلیلی،‌ میتونه مرگ یه عزیز یا مستجاب نشدن دعا یا یه کتاب باشه،‌ پایه اعتقادیت نابود میشه. حس بدیه. 

2738

وا مگه دعای ادم براورده نشه باید اعتقادشو از دست بده!!؟

شاید صلاحت چیز دیگس گلم

میگن گنجشکه با خدا دعوا کرد ک لونمو تازه ساخته بودم و توش دوتا جوجه داشتم چرا ی طوفان فرستادی ک لونمو ویرون کنه و مجبورشم بسختی دوتا جوجمو ببرم جای دیگه

خدا گفت یک مار تو راه لونت بود اگه براثر طوفان جابجا نمیشدی تو نبودت دوتا جوجتو میخورد

اعتماد کن عزیزم فقط توکل و اعتماد

🙂

عزیزم پس من چی بگم که دو بار بچم سقط شده در حالیکه بار دوم با کلی دعا باردار شدم و فک کردم خدا جوابم و داده ولی بعد یه هفته باز سقط شد😢خیلی سخت بود با تمام وجودم شکستم اما از رحمت خدا ناامید نشدم.

اما بعد اون بار فهمیدم هیچ چیز و نباید با زور از خدا گرفت.

الان هم به خودش توکل کردم و مطمئنم اگه بخواد بهم میده.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

من با خدا قرارداد بستم بهم یه نشونه نشون بده منم چادر نماز میخرم و نمازامو منظم و دعاهامو با حضور قلب انجام میدم حضرت رقیه را واسطه قرار دادم تا همیشه یادم باشه خدا خطامو بخشید و تاوانشو ازم نگرفت

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

این حرفا ارومم نمیکنه من که دعام نمیگیره اگه دعای شما میگیره برام دعا کنید

2706