2737
2734
عنوان

نطرتون راجع ب این ازدواج چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1195 بازدید | 97 پست

میتونی کنار بیای داعما از مادرش مراقبت کنه.. .

من شوهرم این اخلاقش که برای پدرو مادرش اینکارو کنه...اونکارو کنه....گاهی اذیتم میکنهههه......دعوام که باهاش میشد...میگفتم اصلا چرا ازدواج کردی...میموندی بیخ ریش بابات.. ...حرف قشنگی نمیزدما....ولی از ته دل احساس میکردم...افریده شده فقط برای خدمت به پدرو مادرش...زنو بهد از پدرو مادرش میخواد.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول از همه اخلاق باید داشته باشه

مادر زمین گیرشم خیلی مسئله مهمیه

کی میخواد نگهش داره؟؟

شما؟؟؟

پرستارم بگیرین کلی پولش میشه

شما که اهل کار و و تو خونه نشستن نیستین نمیتونین از عهدش بر بباین

خیییلی فکر کن

اگ دوسش داري بايد پاي تمام سختي ها بموني

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
خونه ماشین پس انداز نداره قراره کجا بمونید

خب منم از همین چیزا میترسم . مستاجره خودش. حالا من ماشین درم واسم مهم نیست ولی میخوامش میترسم بعدا خودم دو دستی بهش بدمش . 

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
2738

عزیزم من همسرم آه هم نداشت .طفلک پول از کسی قرض گرفته 2 میلیون تومان دو سال پیش که اگه رفتیم حلقه ای چیزی خریدیم بی پول نیاشه .هیچی نداشت نه ماشین نه خونه.من ماشین داشتم و کمی پس انداز خدا را خدا راشکر الان 2 سال هم تموم شده که ازدواج کردیم و برام خونه خریده .

تموم پولاش رو خرج خانوادش میکرده ولی ازدواج که کرد این خرج کردن ها تموم شد .

خدا جوووووونم مرسی بابت همه مهربونیات   
خب منم از همین چیزا میترسم . مستاجره خودش. حالا من ماشین درم واسم مهم نیست ولی میخوامش میترسم بعدا خ ...

ببین سنت کم نیست خانومی 

بنظرت چرا پسری که این همه اختلاف داره باهات اومده داخل زندگیت؟؟؟؟ 

به بعضیام باس گفت : خز شدی.... از بس همه داشتنت😏
خب منم از همین چیزا میترسم . مستاجره خودش. حالا من ماشین درم واسم مهم نیست ولی میخوامش میترسم بعدا خ ...

ببین هیکل و خوشتیپی ک نون و ءب نیست اشتباه نکنی ها بدون پول بیچاره ای 

همه چی گرون کردن الا جون آدما 

از نطر شخصیتی ک خدارو شکر خوبن

خودت فقط باید فکر کنی

کسی ک تو رفاه نسبی بزرگ شده چقد میتونه مشکلات مالی رو تحمل کنه

و کسی ک ب رستوران و تفریح و .... عادت کرده چقدر میتونه تو اشپزخونه ببا قناعت و دو دو تا چارتا کردن سر کنه.

فقط روحیات خودتو بسنج خاهر جون. هیچکس مث خودت نمیتونه راهنماییت کنه

حرفی ندارم...
خودت پولداری ؟ 

در حد معقول از خودم دارم نه از بابام هم ماشین. میشه گفت دو تا کار دارم هم درامد چند میلیونی هم ی پس انداز هم دفتر کار ک فعلا دچار مشکل شده ولی حرف اینه دوست ندارم زندگی رو پایه اقتصادی من بچرخه میدونمم واسه پولم نیومده چون از اول فک میکرد کارمند معمولیمو حقوقم اندازه خودش

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
عزیزم من همسرم آه هم نداشت .طفلک پول از کسی قرض گرفته 2 میلیون تومان دو سال پیش که اگه رفتیم حلقه ای ...

خب معلوم نیس این اقا بعد ازدواجم این روحیه فداکاریشو از دست بده یا نه 

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2706