2733
2739
عنوان

نطرتون راجع ب این ازدواج چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1195 بازدید | 97 پست
حمایتش از خواهراش تا ازدواجشون بود الان فقط مادرشه ک اونم مریضه و از نظر من وظیفشه نگهداریش ی میرزن ...

احسنت.

مادرشه. وظیفشه و جای دوری هم نمیره .

مطمین باش اگه یه روز اون نداشت و حتی تو خرج مداوای مادرشو دادی خدا عوضشو بهت میده.

من ب این موضوع اعتقاد دارم

حرفی ندارم...

و یه چیز دیگم هست . حقوقت خداروشکر بالاست . اگه هر دو درآمدتونو توی زندگی بیارید کم و کسر نخاهید داشت. 

میمونه یه مسئله. با شناختی ک از خودت داری ادمی هستی ک فرداخدا نکرده تحقیرش نکنی و بگی خرجتو میدم یا....

ب این چیزام فکر کن خاهر🙂

حرفی ندارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و یه چیز دیگم هست . حقوقت خداروشکر بالاست . اگه هر دو درآمدتونو توی زندگی بیارید کم و کسر نخاهید داش ...

ابنو نمیدونم تو شرایطش نبودم من تا الان اگه ب کسی کمکی کردم اینطور بوده ک طرف رو نه دیدم و نه میشناسم چه برسه ک باهاش زندگی کنم

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
سخته  تفاوت فرهنگی زیاد. ماام تفاوت داریم اما خب همسرم بیشتر سمت ماس تا خانوادش. فک کن برادرش ر ...

خاک تو‌یر شوهر من میشناسه خانوادش و ولی بهم میگه بدم‌باشن ولشون نمیکنم طرف اوناست خیلی دلم شکسته

2731
فک کنم نظر واقعی دل خومو متوجه شدم چون با پست شما و جند خانم دیگه ک نظرشون مثل شما بود روزنه امیدی و ...

ببینید دوست عزیز

این روزها پسر سالم و مستقل یک نعمته

و پسری که مستقله و غرور داره

تعهد داره

فقط حتما از لحاظ منطقی و خونسرد بودن محکش بزن

بعضی کسایی که از بچگی پدر از دست میدن و مسئولیت و فشار روشون باشه

افراد عصبانی میشن

و تو عصبانیت حرف ها و رفتار منطقی ندارن

که خوب خیلی هم مهمه

ببینید دوست عزیز این روزها پسر سالم و مستقل یک نعمته و پسری که مستقله و غرور داره تعهد داره فقط ...

وای چ خوب تحلیلش کردی عصبانیتشو با دیگران دیدم دقیقا همینطوره  ک میگید ولی از دست من تا الان عصبانی نشده چه بسا عصبانی بشه و همون رفتار رو داشته باشه 😕😕

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
2740