2703
2553
عنوان

نطرتون راجع ب این ازدواج چیه؟

1195 بازدید | 97 پست

34 سالمه زیبایی و تیپ مقبولی دارم.بنا ب شرایطی قصد ازدواج نداشتم  اهل دوست پسر هم نبودم کلا سرم تو کار خودم بوددنبال درس و دانشگاه و درامد بودم و هستم .نمیگم تو امکانات و رفاه آنچنانی بزرگ شدم ولی ب اندازه خودم داشتم و خرج کردم. حدود چهار ماهه ی اقایی وارد زندگیم شده ک حرف از ازدواج میزنه جدبدا دیگه فکرمو مشغول کرده 

ایشون بخاطر حمایت مالی از خواهراش مخصوصا  خرید جهیریه نتونسته واسه خودش خونه و ماشین  یا حتی پس اندازی داشته باشه خقوق ایشون ب اندازه بنزین ماهیانه و تفریح و رستوران منه اینقدر کمه و کلی هم بدهی داره. و 37سالشونه

از طرفی کاملا مغرور و با اخلاقه مثلا من بهش گفتم بریم خونه بابام بشینیم ی خونه اضاف داره میگه اگه منو بخوایی تو بیابونم باهام میایی ولی نمیزاری زیر دین پدر زن باشم .  کاملا خوشتبپ و جذاب و خکش هیکله. ورزشکاره . درامدش حلاله . و باهوش اینقدر مرام داره ک از مادر زمینگیرش مراقبت میکنه. باباشم رحمت خدا رفته 

کسی بوده همچین شرایطی یا مشابهشو  داشته و الان خوشبخته از انتخابش پشیمون نیست؟ من میترسم زیر فشار مالی کم بیارم .

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من وقتی با همسرم اشنا شدم وضعش خوب بود اما تو دوران نامزدی ورشکست شد منم گفتم مهم خودشه برام وعقد کردیم نمیگم پشیمونم اما خیلییی برام سخت بود چون تا حالا اصلا نمیدونستم بی پولی یعنی چی!

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

قبول نکن.تو این شرایط فعلی جامعه تیپ و هیکل و خوش اخلاقی واست زندگی نمیشه دو روز دیگه بهتون فشار بیاد دیگه از اخلاق خوبم خبری نیست سنشم کم نیست که بگیم جوونه حالا حالاها وقت داره

خونه ماشین پس انداز نداره قراره کجا بمونید

شوهر منم خونه و ماشین و پس انداز نداره ولی واقعا باهاش احساس خوشبختی میکنم.ایشالا ب امید خدا جور میشه

قطعم کردن...منم تصمیم گرفتم دختر خوبی باشم دیگه  
2706