2737
2739

پسرم ٥ سالشه هنوز بايدشبا پوشكش كنم قبل از خوابم دستشويي ميبرمش ولي سه چهارساعت بعد خودشو خيس ميكنه تازه گاهي با پوشكش نم ميزنه سختيش اينه كه بايد تو خواب پوشكش كنم تا نفهمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم گرمی جات بهش بیشتر بده؛ شبا هم چند ساعت قبل از خواب مایعات ندین

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    

وای توخونواده شوهرم ارثی شب اداری دارن اونم تا ۱۲سال 😐چ دختر چ پسر 

خدابمن رحم کنه فعلا ک پسرم یکسااشه

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2738

من یادمه یکی از فامیلهای دورمون بچه اش اینجوری بود بردش دکتر ... .دکتر بهش یه قرص داد به نام تریب تیزول البته این مال 40سال پیشه منظورم اینه ببریش دکتر با یه قرص درمون میشه

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
پسرت  یکساله  است و دوباره  باردار شدی ؟؟؟

😣😢😢اره ناخواسته بود میخواستم سقطش کنم اما قلبش تشکیل شده بود دلم‌نیومد 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید