2733
2734
عنوان

كمك ....پسرم پنجسالشه هنوز شبا پوشكش ميكنم

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يه مدت همينكارو كردم شبا بردمش دستشويي ولي اصلا بيدارنميشه كه بفهمه بعد يكي دوشب كه همون تايم بچه شيرميدادم قشنگ يه تكوني خورد و سرجاش كارشو كرد

تازه ظهراهم كه ميخوابه اگه تو خواب نبرمش حتما. جيش ميكنه تو همون يكي دوساعت

2728

بعد خوراک طول روزش رو چک کن 

چقدر مایعات میخوره ؟؟

چفدرر آب میخوره ؟؟

هندوانه میخوره ؟؟؟

شیر چقدر میخوره؟؟؟

سردیجات چقدر میخوره؟؟

اینا همه اثر داره

أللهم أغفر لي الذنوب التي تنزل البلا
😣😢😢اره ناخواسته بود میخواستم سقطش کنم اما قلبش تشکیل شده بود دلم‌نیومد 

مثل   منی  اشکال نداره  پسر منم دوسالشه  باردار شدم   کار خوبی کردی سقط نکردی  باهم بزرگ  میشن   

مثل   منی  اشکال نداره  پسر منم دوسالشه  باردار شدم   کار خوبی کردی سقط نکر ...

پسرمنم تا این بدنیا بیاد تازه میشه ۱ساله و ۷ماه

الان ۱۴ماهشه

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
عزیزم گناه داره یه دکتر ببره شب تا صبح نباید اینقدر ادرار کنه که نم بزنه توی طول روز چکش کنه ببین چن ...

طول روز معمولي ميره دستشويي توي چهار پنج ساعت يكبار مگه هندونه يا خربزه بخوره كه بيشتر بره

2740
مثل   منی  اشکال نداره  پسر منم دوسالشه  باردار شدم   کار خوبی کردی سقط نکر ...

ان شالله خدا خودش نگهدارشون باشه و بسلامتی نی نی شما و من بدنیا بیان 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
وای توخونواده شوهرم ارثی شب اداری دارن اونم تا ۱۲سال 😐چ دختر چ پسر  خدابمن رحم کنه فعلا ک پسر ...

سلام راه حلش اینه تو طول روز بیشتر مواقعی که خونه هست بهش بگی دستشویشو تا حد امکان نگه داره ، احتمال زیاد چون میگی ارثی هم دارند پس مثانش کوچیکه باید نگه داره تا جا باز کنه

سلام راه حلش اینه تو طول روز بیشتر مواقعی که خونه هست بهش بگی دستشویشو تا حد امکان نگه داره ، احتمال ...

😢😭 فعلا پسرم از نوزادی تا الان ۱۴ ماهشه بهیچ عنوان شبا جیش نمیکنه توپوشکش 

فقط نگرانم‌بزرگتر ک بشه اینجوری نشه 😐

من فکر میکنم اول باید یه ازمایش بده آدم خیالش راحت بشه بعد هر کار دیگه ای که لازمه 

اره فكركنم بايد همينكارو بكنم خيلي ميل به شيرينيجات خصوصا قند وشكر داره 

اصلا قندونا رو همه رو از دستش خالي كردم

پسرمنم تا این بدنیا بیاد تازه میشه ۱ساله و ۷ماه الان ۱۴ماهشه

ولی خیلی هنوز کو چولوعه باز پسر من حدود دوسالو نیم میشه تا اسفند ک بدنیا بیاد اما باز خواست خدا بوده  خودش کمکت میکنه