2733
2739
پنجم آذر در تقویم دنیا روز مهمی است؛ این روز، روزجهانی حذف خشونت علیه زنان است.

25 نوامبر برای مردم دنیا یک نماد است،

نمادی از تلاش برای برابری و زندگی عاری از خشونت...
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...
آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
هر روز زنان زیادی در دنیا مورد خشونت قرار میگیرند، زخمی می شوند، شکنجه می بینند، تحقیر می شوند، محروم می مانند و در خلوتی که کسی از آن خبردار نمی شود هر روز زجر جسمی و روانی می بینند.

در ایران زنان زیادی قربانی خشونت های خانگی هستند. اما به خاطر نوع فرهنگ مردم یا در پستوی خانه ها دفن می شود یا به خاطر نبود حمایت های قانونی از زنان آسیب دیده، پس از شکایت به مراجع قانونی، همان اندک امنیت زنان در محیط خانه نیز از بین می رود.

زنان در همه جای دنیا و از هر طبقه ای با احتمال خطر خشونت خانگی مواجه هستند.

خشونت را محکوم کنیم و در جهت حذف این پدیده شوم قدم برداریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان هستى جان
با مطلبى که گذاشتى موافق نیستم !!!

2731
تحقیر ، منزوى کردن و هر شکلى از آزار روانى زن هم , مصداق خشونته ولى در بسیارى از جوامع نه تنها مورد توجه و انتقاد قرار نمیگیره بلکه به نوعى ترویج هم میشه

خشونت علیه زنان ، همه جامعه رو درگیر میکنه
فردى که قربانى خشونت میشه و کودکى که در محیط مسموم رشد میکنه ، خشونت و خشم و مشکلات ناشى از اون رو به جامعه سرایت میده
2738
ممنون از همه شما دوستانى که توجه کردید :)

خوشحال میشم در این مورد بیشتر نظرتون رو بدونم

به نظر من انواعى از خشونت ، هنوز توسط جامعه یا بسیارى از افراد به رسمیت شناخته نشده اند

متلک گفتن ، مزاحمت ، تبعیض جنسیتى ، مصداق بارزى از این نوع خشونت هاست که از جمله آثار مخربش ، منزوى شدن زن و یا ترس او از جامعه و فعالیت هاى اجتماعیه
یک نگاه سطحی به عناوین تاپیک های این سایت بندازیم ... بیشترش راجع به این مسله است !

اگه آدم گذاشت اهلیش کنند , بفهمی نفهمی خودش رو به این دردسر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه.
2706