2752
2734
عنوان

بلاخره رفت .اونم تنهایی

| مشاهده متن کامل بحث + 59276 بازدید | 964 پست
به نظر من اشکال نداره زن یا مرد تنهایی گاهی اوقات با دوستان یا خانواده خودشون سفربرن اما این درصورتی ...

منم نظرم همینه دقیقا! اگه مجردی بود حالا یه چیزی! بعدشم این خانم ماه پیش سقط داشته سزارین شده، شوهرش ولش کرده رفته پی خوشیش! امیدوارم خوشی از دماغش دربیاد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا زودتر همسر استارتر بیاد 

ما که فقط تاپیک رو میخونیم چند روز دلمون نگرانه و ذهنمون در گیر 

خدا به داد خودش برسه

تــــ👦🏻ـ‌ــو از جــــ🤍ـــانِ من، جـــ🌱ــوانه زدی .

من شوهرم یه شب بادوستش رفت بیرون نیومدتایک شب دفعه ی بعد که رفت الکی زنگ زدم بهش گفتم یه نفر هی آیفونو میزنه هرچی هم من میگم کیه جواب نمیده من میترسم خلاصه زود اومدخونه دیگه هم تا دیروقت نموندبیرون😂😂😂

به کسی سپاردل را که دلت نگه بدارد
2731
من شوهرم یه شب بادوستش رفت بیرون نیومدتایک شب دفعه ی بعد که رفت الکی زنگ زدم بهش گفتم یه نفر هی آیفو ...

به من دروغ میگی آره از امشب میرم ساعت 3 میام خونه 

الکی مثلا من شوهرتم 😆😁😂😆😆

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹

بچه ها همگی دعا کنین اتفاقای خوب براشون بیوفته 

به نیتشون ایه الکرسی بخونین

شاید مسایلی بنظر خیلیها پیش پا افتاده بیاد 

ولی برا خانوما واقعا ازاردهندس و خیلی قدرت میخواد درست تصمیم بگیری 

من شوهرم یه شب بادوستش رفت بیرون نیومدتایک شب دفعه ی بعد که رفت الکی زنگ زدم بهش گفتم یه نفر هی آیفو ...

چه راهکار خوبی ؟ آورین , خوب آموزی داشتی 😂😂

رَبِّ إِنِّی لِما أَنْزَلْتَ إِلَیَّ مِنْ خَیْرٍ فَقِیرٌ (٢٤ قصص )«پروردگارا! به هر خیر و نیکى که تو بر من فرو فرستى نیازمندم.»
2706