2733
2734
عنوان

بلاخره رفت .اونم تنهایی

59276 بازدید | 964 پست

بچها بلاخره شوهرم تنهایی رفت سفر.ی تایپیک زدم ظهر.از عصر رفته و من بی خبرم.متنشو پایین میزارم .حالا بگین وقتی برگشت چه واکنشی نشون بدم

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید

بچها ما تازه اومدیم تو ی خونه جدید ک اینجا مستاجر دوست صمیمی شوهرم هستیم.خانوادشون مدام اهل تفریح و سفرن و مدام ب شوهرم پیشنهاد میدن .شوهر منم از اون ادمایی که اسم سفر و تفریح میاد همه چیز واسش بی معنی میشه و فقط میره دنبال سفر.۷ ماه پیش بهمون پیشنهاد دادن و ی سفر ۳ روزه باشون رفتیم ما.البته من باشون جور نبودم و ب اجبار و دعوایی که قبلش شد با شوهرم رفتم .تو این مدتم کلی پیشنهاد دادن که من چون باردتر بودم نرفتم و گاهی شوهرموودخترم رفتن.الان امروز پیشنهاد شممال دادن و ما شیرازیم یعنی ی راه طولانی .من اصلا ب دلم نیس برم چون اولا باشون خیلی صمیمی نیستم .دوما اصلا تو عاشورا و تاسوا مراسمای مذهبی رو دوس دارم نه مسافرت تفریحی سوما تازه سزارین شدم.چهارمم اونجا شوهرم با مرداست من باید دنبال بچه بدوم و اینکه دخترم لحظه ای نمیشینه و من حتی نمیتونم کوچکترین استراحتی کنم جلوی اقایون پنجم اصلا خوشم نمیاد هی شوهرم دنبال خانواده اینا باشه تفریحاتش بشه پنج دقیقه ای ی بار بت اینا.حالام که تمام دلایل ظهر واسش توضیح دادم از دیروزظهر قهر کرده. دیشبم اومد خونه با قهر رفتم دورش محل نزاشت ولش کردم اومد دورم گفتم باید ب نظرم احترام بزاری هی اصرار کرد گفتم نه.اخر دعوامون شد بحثمون شد بحث بالا گرفت.ب خانوادم فحش داد منم گفتم بچم ک سقط شد تقصیر استرسایی ک تو بهم دادی بود .اونم تا صبح تو کوچه تو ماشین خوابید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچی بهش نگو ولی به عم تو چهره ات داشته باش جهت شکنجه روحی شوهرت

اتفاقا واسه غم اون باید شاد باشه یا نشون بده😁

هر روز بیشتر از دیروز دوستت دارم..گویی در قلبم بروزرسانی میشوی🤗😍
2738
قفل خونه رو عوض کن برگشت بفهمه دیکه جایی پیش تو نداره😊😊😊😚

از صبح گفت اگه میای تا ببرتم شهرتون .گفتم نه .جرات داری تنها برو .حالا فهمیدم از عصر رفته.بهش پیام دادم بی وفایی کردی رفتی.منم بلدم تو این چند روزه چجوری بی وفایی کنم

2706