2737
2739
عنوان

بلاخره رفت .اونم تنهایی

| مشاهده متن کامل بحث + 59276 بازدید | 964 پست
من حال شمارو نمیتونم درک کنم چون تو همچین شرایطی نبودم تا بحال ولی منم تو زندگیم بحث زیاد بوده و تو ...

حتی اگه این حرفا روش تاثیریم نداشته باشه بازم بهتراز اینه ک دعوا کنیدو به شما بی احترامی کنه....اینجور ک من فهمیدم ایشونم شمارو خیلی دوس داره ولی واقعا نفهمیدم مشکلش چی بوده ک از بعداز عقدتون اینقد عوض شده 

درسته طلاق رو گذاشتن برا همچین مواقعی ولی بخدا دخترتونم گناه داره ضربه اصلی رو اون میخوره من توصیم به شما اینه خودتونو بیخیال بگیرین زیاد بهش گیر ندین...و اینکه جواب خانواده همسرتونم بدین هرچی باشه باز قراره آشتی کنید با همسرتون و باهاشون چشم تو چشم بشید اونارو سر مسئله ای ک تقصیر اونا نیس با خودتون بد نکنید

نمیدونم اگه برگردیم عقب دل طوقی واسه کی پر میزنه..

من همه ن3ظراتو نخوندم اما حس میکنم شما انتخاب درستی نکردی هم تفاوت دید مذهبی دارین هم شوهرتون ادم خوشگذرونیه ک شما زیاد نیستید باید ادمی مثل خودتونو انتخاب میکردید اونم همینطور 

الانم هیچ کاری ک بهونه دستش بده نکنید 

به نظرم تو خونه باشید این چند روز جواب خانوادشم ندید اصلا به هیچکسم چیزی نگی. سعی کنید تفریحاتتونو داشته باشید وقتیم ک اومد باهاش اصلا صحبت نکنید هیچ توضیحی ازش نخاید ن خوشحال خودتونو نشون بدید ن ناراحت فقط با یه حس بی تفاوتی مرگ بار بهش نشون بدید. ک چقد بده کسی رو نادیده بگیری اگر خیلی حرف زد بهش بگید خب کارخودتو کردی افرین کاپ قهرمانی رو بردی حرفتو به کرسی نشوندی زن جوون و بچتو چند روز تو خونه تنها گذاشتی و رفتی پشتشونو خالی کردی الان اومدی چی میگی تو اگه واقعا با ما بهت خوش نمیگذره برو خوش باش جمله دوست دارم رو هم نجس نکن با دروغات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من همه ن3ظراتو نخوندم اما حس میکنم شما انتخاب درستی نکردی هم تفاوت دید مذهبی دارین هم شوهرتون ادم خو ...

مرسی دوستم حتما حرفاتو بهش میگم

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید
من حال شمارو نمیتونم درک کنم چون تو همچین شرایطی نبودم تا بحال ولی منم تو زندگیم بحث زیاد بوده و تو ...

حتما روی حرفات فکر میکنم دوست خوبم

2740
ینی از اون روز زنگم بهت نزده؟پیام؟!!! گوشیش خاموشه هنوز؟؟

نه زنگی نه پیامی.منم ازش خبر نگرفتم ک ببینم خاموشه یا روشن.ولی صبح ی لحظه دیدم انلاینه

ینی از اون روز زنگم بهت نزده؟پیام؟!!! گوشیش خاموشه هنوز؟؟

بچها ناشناسه دوباره بستتم ب زنگ دوباره.خدا کنه خودش باشه نگران شه .کوفتش بشه

2706