2737
2739
عنوان

امشب تا تونستم کفر گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 12222 بازدید | 406 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همینو بگو گاهی وقتا شوهرنکردن بهتره والا شیرینی نریختن خونه شوهر دختر بودم بی فکر بودم بی غصه بودم ...

حالا البته من منظورم نیست ازدواج بده میگم ادم مناسبش اگه پیدا نشد 😁 مجردی الان شرف داره به خیلی از زندگیای متاهلی 

به نظر من اینطوری فقط خودتو اذیت میکنی گلم. سعی کن به زندگی بقیه نگاه نکنی. هرکی زندگی خودشو داره. الان یکی از فامیلای ما هم چون من ازدواج کردم و اون مجرده داره به من حسودی میکنه و رفتارایی داره که مناسب سنش نیستن. اونم هشت سال از من بزرگتره. ولی نظر من اینه که هرکی زندگی خودشو داره. برای فامیلتون آرزوی خوشبختی کن. برای شما و آبجیت صلوات فرستادم عزیزم. ایشالا که هردوتون خوشبخت شید 😘❤💘

شانس نام مستعار خداست😍 انجا ک نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد💛💚💙
2731
سفره ی امام حسن نذر کن .ایشالله به حاجتت برسی

اینم عمرا اعتقادمو کامل از دست دادم

خدا دنیا تقدیر یا سرنوشت چیزی رو که لازم داری در بهترین فرصت در اختیارت میزاره
روایت از امام صادق علیه السلام: «هر کس که خواستگاری ندارد یا به خواستگاریش جواب نمی دهند سوره طه را ...

صد بار کردم این کار رو

2738

یه دختر مجرد که شاد باشه بهتر از یه دختر مجرد هستش که افسرده باشه 

دوم اینکه ازدواج نکردن خیلی بهتر از اینه که یه ازدواج بد داشته باشی 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
حالا البته من منظورم نیست ازدواج بده میگم ادم مناسبش اگه پیدا نشد 😁 مجردی الان شرف داره به خیلی از ...

با نیاز ج... ی و عاطفی چیکار کنم؟ 

از طریق سایت همسر یابی نمبشه اقدام کنی 

ادم که به هر طریقی راضی به شوهر کردن نمیشه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم