2737
2734
عنوان

امشب تا تونستم کفر گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 12222 بازدید | 406 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه حسود اینطوری کنی عمرا خدابرات شوهر نمیفرسته براش خوشحال باش ارزوی خوشبختی کن بخدا امیدوار باش&nb ...

خانوم جان این اسمش حسودی نیس!!

زخم ربون نزنید لطفاً!

هر کسی یه بخت واقبالی داره 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2731
مطمینی همه متاهلا خیلی خوشبختن؟که این حرفو میزنی ؟😐

همینو بگو گاهی وقتا شوهرنکردن بهتره والا

شیرینی نریختن خونه شوهر

دختر بودم بی فکر بودم بی غصه بودم خدایی خیلی حال میداد الان فکر شوهر بچه خونه داری 

گرونی همه چی دیگه ریخته سرمون

2740

خیلی ببخش عزیزم..حس ت قابل درکه...ولی بازم کفر گفتن دردی رو دوا نمی کنه..تا میتونی انرژی مثبت بفرست واسه کسانی که میشنوی ازدواج کردن..مطمین باش بزودی نصیب خودتم میشه 

دست کدوم غزل بدم نبض دل عاشقمو ...پشت کدوم بهانه باز پنهون کنم هق هق مو...
توکل کن ان شاالله ب زودی  ۴۰ شب سوره محمد بخون تا ی همسر صالح نصیبت بشه ب زودی

عمرا

خدا دنیا تقدیر یا سرنوشت چیزی رو که لازم داری در بهترین فرصت در اختیارت میزاره

روایت از امام صادق علیه السلام: «هر کس که خواستگاری ندارد یا به خواستگاریش جواب نمی دهند سوره طه را بنویسد و بشوید و آب آن را بر صورت خود بریزد، خداوند ازدواجش را آسان می کند

همینو بگو گاهی وقتا شوهرنکردن بهتره والا شیرینی نریختن خونه شوهر دختر بودم بی فکر بودم بی غصه بودم ...

نه خب ادم وقتی به یه سن وسالی میرسه یه همدم نیاز داره البته همدم که یه شوهر خوب باشه کمیاب هست وکیمیاست

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم