2752
2734
نه دلیل اصلیم این بود که رفت سراغم نیومد راضی نمیشد به طلاق پول میخواست ازم و طلاهامو که ندادم بهش ...

یعنی پول از زندیگیش و‌تو‌براش مهم تر بود متاسفم واقعا خاک تو سرش

خواهشا یه صلوات واسه سالم به دنیا اومدن کنجدم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دلیل اصلیم این بود که رفت سراغم نیومد راضی نمیشد به طلاق پول میخواست ازم و طلاهامو که ندادم بهش ...

آفرین خوب کاری کردی.حق گرفتنیه

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی

خدا لعنت کنه اینجور ادمایی رو اخه تو که مرد زندگی نییتی چرا طرف رو دلبسته خودت میکنی و و و در نهابت خیانت.

دلم خیییییییییلی گرفت خواهری😭😭😭😭😭

خدایا به حق شهید مقرب درگاهت تا روز میلادش حاجتم رو بده😔یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین(ع) بحق مادرت ام البنین بحق حضرت زهرامادرت ب پدرت علی ابن ابی طالی یا ساقی دشت کربلا هر چه سریعتر حالش رو خوب خوب کن
2731
آره ولی کاش ب ا ک ر ه بودم

چند مدت عقد بودی که باکره گیتو‌ از دست دادی ادم باید تا وقتی که عروسی نکرده  کاری نکنه ولی میکنیم دا میگیم شوهرمه اخرشو‌از کجا بدونیم اخه

یعنی پول از زندیگیش و‌تو‌براش مهم تر بود متاسفم واقعا خاک تو سرش

همه چی مهمتر بود من اولویت آخر زندگیش بودم با اینکه دوسم داشت چون خونوادش نمیذاشتن. تو جریان دادگاهامون به همدیگه پیام میدادیم یه جا حرصش گرفت بهم تهمت زنا زد که تو با یکی دیگه بودی کار من نبوده و این چرت و پرتا فقط خدا حال منو میدونست اون لحظه جلسه بعد دادگاه که گفتم چرا بهم تهمت میزنی زیر بار نرفت گفت نه من تهمت نزدم منظورم اون نبود

چند مدت عقد بودی که باکره گیتو‌ از دست دادی ادم باید تا وقتی که عروسی نکرده  کاری نکنه ولی میکن ...

شما یاسوجی هستی عزیزم؟

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
دو سال عقد بودیم یک سال هم دادگاهی ۳ سال

دوسال چرا عقد موندی حداقل تو‌این دوسال عروسی میکردی اخه الان نگران از باکره گیت نبودی

دوسال چرا عقد موندی حداقل تو‌این دوسال عروسی میکردی اخه الان نگران از باکره گیت نبودی

بیخیال بود هر چی میگفتم انگار نه انگار خونه مامانشو نما زد مغازه هاشو درست کرد ولی به جهاز که میرسید پول نداشت

همه چی مهمتر بود من اولویت آخر زندگیش بودم با اینکه دوسم داشت چون خونوادش نمیذاشتن. تو جریان دادگاها ...

یعنی الان دلش به خانوادش گرمه سرش به سنگ‌میخوره  خدا اینحوری خوانواده ها رو محو کنه

بیخیال بود هر چی میگفتم انگار نه انگار خونه مامانشو نما زد مغازه هاشو درست کرد ولی به جهاز که میرسید ...

پس از اول علاقه نداشته و‌خانوادش یادش میدادن .مگه جهاز رو پسر میده ؟

نه خواهرم من ارومیه هستم چطور مگه

آهان اخه تو خوابگاه دوستای یاسوجیم و اهوازیم تیکه کلامشون داااا بود😄خیلی دوس داشتم لهجشونو 

2706