2733
2739
آهان اخه تو خوابگاه دوستای یاسوجیم و اهوازیم تیکه کلامشون داااا بود😄خیلی دوس داشتم لهجشونو 

خخخ ماهم داا رو خیلی میگیم 

خواهشا یه صلوات واسه سالم به دنیا اومدن کنجدم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا دوسم داشت ولی خونوادش نمیذاشتن چون خرج خونوادشو این میداد وابسته بودن بهش

مطمئن باش دوستت داشته ولی مشکل شخصیتی و تربیتی داشته دوس داشتنش بدرد نمیخورده باهیچکس دیگه هم خوشبخت نمیشن اینطور ادما احساستو درگیر اینجور ادما نکن 

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
چرا دوسم داشت ولی خونوادش نمیذاشتن چون خرج خونوادشو این میداد وابسته بودن بهش

شغلش چی بود ،؟ بچه ننه هست معلومه انشاللهبعد تو یدونه یامان گلین از اونای که مادرشوهر رو‌ جر میدن نصیبش بشه حسابشو بذاره کف دستشون حالا که قدر تو رو ندونستن 

2740
آره به خاطر اونا از جونشم میگذره یه دختری رو دوست داشت به خاطر مامانش از عشقش گذشت

اینجور ادمی فقط لیاقت هرزه های خیابون رو داره نه دل پاک شما رو 

یک خانومی رو میشناسم الان داره تخصص روانپزشکی توی اصفهان می خونه.شوهرش متخصص رادیولوژی هست.پسره خیلی ...

بله دقیقا طرف مرد بود میخواستم بزنم تو سرش بگم زن خودتم خیانت کنه همینطور میگی!!!! تازه اول همسرم رفته بود پیشش بهش گفته بود خانمم میخواد طلاق بگیره بهش گفته بود زنتا بگو بیاد ببینمش شاید زیر سرش بلند شده!!!! بعدم گفت وقتی همسرت از نظر مالی بهت میرسه چیکار داری بقیه پولشا کجا خرج میکنه فقط اینکه تو گوش همسرم کرده بود که حتی زنم خواستی بگیری اول باید زنتا طلاق بدی بعد 6 ماه به خودت فرصت بدی بعد دنبال زن گرفتن بری خوب بود 

بله دقیقا طرف مرد بود میخواستم بزنم تو سرش بگم زن خودتم خیانت کنه همینطور میگی!!!! تازه اول همسرم رف ...

وای چه داغون.والله زندگی این دوتا هم برام همیشه جای تعجبه.آقای دکتر متخصص رادیولوژی ،زن روانپزشکشا زیر مشت ولگد کبود و داغون میکنه .زن میبره باغ و همه جور غلطی میکنه.زنه هم میدونه و باهاش می مونه و تازه حامله هم شده .جالبه خانومه خودشم خوبه ظاهرش.ولی پول پسره چشمشو کور کرده .چون پسره بساز بفروش هم هست و با اینکه جوون هست و تازه پارسال فارغ التحصیل شده ولی وضع مالیش خیلی خوبه. وگرنه هیچ دلیلی نمی تونم پیدا کنم با همچین آدمی اونم بعد از اینکه یه زن قبلا طلاق داده زندگی کنه...وقتی زندگیشونو می دیدم با خودم می گفتم این خانوم با این وضع خودش تازه میاد و به مردم مشاوره میده برا زندگیاشون و روانپزشکه و خدا به داد برسه.ولی انصافا ظاهر زندگیشون عالیه و کسی شک نمیکنه ولی داغوننا 

بله دقیقا طرف مرد بود میخواستم بزنم تو سرش بگم زن خودتم خیانت کنه همینطور میگی!!!! تازه اول همسرم رف ...

وقتی خودشون زندگیشون اینه ،همینم میشه مشاوره هاشون.وای همیشه یاد این دختره می افتم حالم بد میشه.خدا به کسایی که پیشش مشاوره میرن رحم کنه وقتی طرز فکر خودش اینه

2706