2733
2734
عنوان

رفتارهای مادر شوهرم

459 بازدید | 40 پست

مادر شوهرم یه رفتارهایی داره که نمیدونم در قبالش باید چی کار کنم برای همین از شما کمک میخوام.

الان پسرم ۸ ماهش تموم شده . همسرم خیلی کمکم میکنه تو بچه داری  نه این که فکر کنید کارهاش رو گردنش میاندازم نه خودش دوست داره و یه جاهایی کمکم میکنع اصل زندگی ما بر اساس همین زندگی ۲ نفره است متقابل. اما مامانش تا میبینه همسرم بچه رو بقل کرده سریع میاد میگه تو خسته میشی بده من.یا سر میز غذا مثلا هنسرم میگه من غذام تموم شد بچه رو بده من مامانش سریع میگه بده من تو نگیر . یا یهو میگه کمر درد میگیری بچه رو بقل نکن اصلا یه چیزهای عجیبی میگه ها خب پدرشه اون بقل نکنه کی بقل بکنه؟؟؟

یا مثلا چند روز پیش من و همسرم با هم خونه تکونی کردیم ناهار رفتیم خونه مامانش ، برگشته به من میگه همیشه وقتی شوهرت نیست کارهای خونه رو بکن وقتی اون میاد فقط به اون برس عزیزم منم گفتم به خدا اون اصلا کار نمیکنه خونه تکونی فرق داره من با بچه تنها نمیتونم گفت نه کلی گفتم.

و خیلی چیزهای دیگه این سبکی فکر کنم منظورم رو رسوندم حالا به نظرتون من چه رفتاری بکنم؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
كپي مادرشوهر منه

خب شما چیکار میکنی؟ من عین احمق ها میگم بله شما راست میگی ولی کار خودم رو میکنم . ولی خیلی آزارم میده رفتارش. بعد خودش نمیدونی با شوهرش چه طوری رفتار میکنه انگار ملکه انگلستانه

2738

اه بابا ولش کن به یه ورت نباشه مهم شوهرته تو گوشش نره مادرشوهر من رفتارش افتضاحترا

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

بهش همون حرفیو که اینجا گفتی بگو

بگو زن و شوهر باید هوای همدیگه رو داشته باشن کمک همدیگه کنن و اصل زندگی مشترک همینه 

بگو منم شوهرمو اجبار نمیکنم خودش دوس داره کمک کنه

❤روزای سختی رو گذروندم ولی امیدم به خداست.مطمئنم بهترینا رو برام رقم میزنه.به لطف و مهربونیش ایمان دارم😊🌷
2706