2733
2734
عنوان

رفتارهای مادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 40 پست
مرد با سیاست نباید بزاره اینهمه حرف زور به خانومش زده بشه جلو چشمش عزیزم 

درست میگی  

اما فکر نکنم شدنی بشه این قضیه اونم با بعضی از مردهای ایران که میگن رفیق بی کلک مادر ولی نگاهشون به زن نگاه خوبی نیست

مرد با سیاست نباید بزاره اینهمه حرف زور به خانومش زده بشه جلو چشمش عزیزم 

همسر من طرف هیچ کس نیست ولی من همیشه بهش میگم مادرته هیچی نگو حق نداری حرف بزنی ولی خودم خیلی ناراحت میشم. پس باید چی کار کنه اون بیچاره با این رفتارها که کسی ناراحت نشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
همه مادر شوهرا همینن من پسرم تازه دنیا اومده بود تا ۴ماه خون ریزی داشتم مادر شوهرم به همسرم میگفت شب ...

ای وااااااای. من اصلا نمیدونم چرا اینطوری میشه رابطه ام خیلی خوبه باهاش خیلی هم خانم امروزی هستش ولی مثلا زایمان کردم هیچ کاری برای من نکرد هیچی یعنی حتی یک شاخه گل هم برای من نخرید بیمارستان هیچی. در صورتی که ادعا دارن خیلی بافرهنگن و شعورشون به همه چی میرسه بعد من احمق حتی گله هم نکردم و اجازه ندادم همسرم هم گله کنه . 

درست میگی   اما فکر نکنم شدنی بشه این قضیه اونم با بعضی از مردهای ایران که میگن رفیق بی کلک ما ...

شوهر من اینجوری نیست حرفش رک میزنه وقتی یه مرد به این درک برسه که زنه که براش میمونه و نباید از شخصیتش کم بشه همون مادر هم میشه یه جور حرف زد بهش بی احترامی نمیگما

شوهر من اینجوری نیست حرفش رک میزنه وقتی یه مرد به این درک برسه که زنه که براش میمونه و نباید از شخصی ...

شوهر منم به اون درک رسیده و به خودش باشه رک میگه ولی من همش بهش چشم و ابرو میام  که اشکال نداره ولش کن. شاید خطا از من باشه نمیدونم. مثلا میخوان شام از بیرون بگیرن از پسرهاش میپرسه شماها چی میخورید پیتزا یا کیاب مثلا از ما ۲ تا عروس هیچی نمیپرسه

همسر من طرف هیچ کس نیست ولی من همیشه بهش میگم مادرته هیچی نگو حق نداری حرف بزنی ولی خودم خیلی ناراحت ...

همین دیگه اشتباهت همینه جلو عکس العمل مرد نسبت به توهینی که به خودت میشه رو نباید گرفت من اوایل همینجوری رفتار میکردم دیدم نمیشه و گذاشتم ناراحتیشو ابراز کنه و دفاع کنه درسته مادرن اما وقتی ببینن پسرشون پشتش نیست اونام بیشتر اذیت میکنن و مراعات نمیکنن

2740
همین دیگه اشتباهت همینه جلو عکس العمل مرد نسبت به توهینی که به خودت میشه رو نباید گرفت من اوایل همین ...

حالا منم یک مدت اینکار رو میکنم هیچی نمیگم شوهرم کار خودش رو بکنه ببینیم چی میشه. الان بعد چند سال که این رفتارو داشتم الان حس حقارت دارم متاسفانه در صورتی که کاری نکردم که بخوام این حس رو داشته باشم