2733
2734
عنوان

چيكار كنم برگرده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 53507 بازدید | 208 پست
با یکی دیگه دوست شو و عکسشو بزار پپروفایلت صد در صد پیام میده و ازت میخواد برگردی من با یکی بودم بع ...

منم  این روشو امتحان کردم.به بیست و چهار ساعت نکشید که برگشت و البته قاطی کرد و پدر اونی که بهش گفتم باهاش دوست شدم رو درآورد و مثل آدم برای همیشه نشست سرجاش بعدم ازدواج کردیم و الانم که بچه داریم😊.

با یکی دیگه دوست شو و عکسشو بزار پپروفایلت صد در صد پیام میده و ازت میخواد برگردی من با یکی بودم بع ...

البته این واسه همه کارساز نیس

دوس پسر من اینجوری کنم دیگ هیچ😂

تنها غرور است که انسانیت را به باد می‌دهد. ما از مشتی خاکیم و به آن برمی‌گردیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه من اینمدلی کردم بعد اومد گفت تو منو فراموش کردی و کلی گریه و اینا بعد گفت میرم و اینا بدتر شد

چه پسره حساسی😂

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2728
ولی خوب حداقلش نگران این بود که کی داره ممهمون میاد شاید پشینونه ولی غرورش نمیذاره برگرده

نه خیلی دوسم داره و بهم پیام میدیم چن روز یبار ولی مشکل ما یچیز دیگس

آقا شرایطش بهم ریخته مشکل داره میگ هروقت حالم خوب شد برمیگردم😐

2740
چه پسره حساسی😂

😂😂😂آره دیگ کم محلی کنم بهش نمیسازه بیشتر دفع میشه😐😐 الانم نمیدونم واقعا کی حالش خوب میشه برگرده دیگ 

منم  این روشو امتحان کردم.به بیست و چهار ساعت نکشید که برگشت و البته قاطی کرد و پدر اونی که بهش ...

واسه چی رفته بود؟؟

نه خیلی دوسم داره و بهم پیام میدیم چن روز یبار ولی مشکل ما یچیز دیگس آقا شرایطش بهم ریخته مشکل داره ...

والله با این اوضاع و احوال روحی و جامعه ای که داریم جوونانون همشون اینجوری ان یا حال و احوالی نمونده براشون یا بی پولی و بیکاری کلافه شون کرده 

فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا خداجونم خودت قول دادي پس آسوني رو وارد زندگيم كن
2706