2410
2553
عنوان

چيكار كنم برگرده؟؟؟

53374 بازدید | 208 پست

دوست پسرم چيكار كنم برگرده

ميدونم حالا ميگين اگه خودش بخواد مياد ايناااا

اينا رو نگين

خودم ميدونم

فقط يه راه بگين چيكار كنم برگرده خودم هم به هيچ وجهه زنگ اينا نميتونم بزنم

در اين مورد تجربه دارين؟؟

از كجا بدونم هنوز دوستم داره يا نه

فقط خواهش ميكنم تو رو خدا يه حرف نا اميد كننده نزنين كه به حد كافى حالم بده

خانمااااا هميشه يه راهى بلدن تا طرف و پشيمون كنن من اون راه و ميخوااام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اگه اینستات رو داره، پستای شاد بذار. یعنی یه جوری وانمود کن که انگار کنار اومدی با این قضیه و به زندگی عادی برگشتی. (تضمینی و تست شده😁)

⭕ مترجم هستم. اگه نیاز به ترجمه داشتین بهم پیام بدین

با یکی دیگه دوست شو و عکسشو بزار پپروفایلت صد در صد پیام میده و ازت میخواد برگردی

من با یکی بودم بعد بهم زدم و رفتم با یکی دیگه (که الان نامزدمه) عکس گذاشتم 

پسره به .... خوری افتاد تازه پسری بود که شدیدا مغرور بود

2714

باخودت چن باربگو کاشکی برگرده اونی که عاشقم کرده اونیکه این دل ومیبره باحتی یه کلمه....

برمیگرده😊

نه ولی واقعاعکسای شادبذارتواینستاوبیرون رفتنت باخانواده و...روودعاکن

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

ناپديد شو يه مدت اگه ميتوني مثلن خطتو خاموش كن يه كاري كن نگرانت شه ببين مياد يا نه

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

خودتت اصلانرو طرفش به کسی که هم باتورابطه داره هم اون بهش بگو که خاستگارداری امادودلی ک بری  بگوبه گوشش برسونه

ایششششش😒                                      

من تجربه ندارم ولی تو فیلما دیدم خخخ یکاری کن حسودی کنه مثلا آمارشو در بیار کجا میره بیه روز با یه پسر خوشگل مثلا فامیلی کسی برو اونجا بعد بگوو ااا تو ام اینجایی معرفی میکنم مثلا فلان کس بعر پسره میاد میگهه نرووو سمیههه خخخ😂😊

ببین بهش پیام بده

به شوخی

بگوتوپم افتاده توگوشیتون😊ازاین لوس بازیا

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
اگه اینستات رو داره، پستای شاد بذار. یعنی یه جوری وانمود کن که انگار کنار اومدی با این قضیه و به زند ...

واسه من اینمدلی کردم بعد اومد گفت تو منو فراموش کردی و کلی گریه و اینا بعد گفت میرم و اینا بدتر شد

تنها غرور است که انسانیت را به باد می‌دهد. ما از مشتی خاکیم و به آن برمی‌گردیم.
2706